AKCE bruska na sádrokarton a vysavač

Bruska žirafa na sádrokarton s vysavačem - vánoční akce pro sádrokartonáře. Právě pro sádrokartonáře nabízíme až do konce roku 2017 za výhodné ceny akční set – brusku na sádrokarton ŽIRAFA FLEX s vysavačem STARMIX. Bruska FLEX GE 5 na sádrokarton, stropy a stěny s dlouhým krkem, které se pro její teleskopickou rukojeť s dlouhým dosahem říká žirafa, ve spojení s výkonným vysavačem STARMIX iPulse ARM-1635 EWA, který vysává zdraví škodlivý sádrokartonový prach a je určený pro přímé napojení na elektronářadí, představují skvělé pomocníky pro sádrokartonáře. Vysavač odfiltruje škodlivý sádrokartonový prach a pomáhá tak chránit vaše zdraví. Volit můžete ze dvou variant setů brusek na sádrokarton ŽIRAFA FLEX + vysavač STARMIX (viz leták ke stažení): ŽIRAFA FLEX GE 5 + SH Kit + vysavač STARMIX iPulse ARM-1635 EWA nebo ŽIRAFA FLEX GE 5 R + TB-L + SH včetně 25 ks brusného papíru hrubosti 100 + vysavač STARMIX iPulse ARM-1635 EWA Technické parametry brusky na stropy a stěny ŽIRAFA FLEX GE 5: Příkon                                 500 W Výkon                                 270 W Otáčky                                1100-1650 ot/min Brusný kotouč průměr          225 mm Upnutí nástroje suchý zip Úhel pro náklon hlavy           100 st. Délka                                  1520 mm Délka kabelu                        5,0 m Hmotnost                             3,9 kg Optimální pro broušení sádrokartonových desek, přípravu před lakováním a leštěním. Technické parametry vysavače STARMIX ISP iPULSE ARM-1635 EWA: Třída prachu                      „M“ – zdraví škodlivý prach Příkon                                1600 W Objem proudění                  64 l/s Podtlak                               259 mbar Objem nádoby                     35 hrubý/ 25 prach/ 22 voda Hlučnost                             69db (A) Hmotnost                            15,7 kg Pracovní dosah                    13 m antistatická hadice automatický oklep filtru plynulý rozběh i doběh zásuvka pro připojení nářadí madlo s držákem kabelu a hadice detekce množství vody Za akční cenu 67,- Kč bez DPH za ks nabízíme také brusné kotouče zrnitosti 80, 100, 120 a 220. S výběrem vhodného typu brusky FLEX vám poradí na divizi v Českých Budějovicích specialista na suchou stavbu, Pavel Volf, tel: 602 228 171, e-mail: volf@tonstav-service.cz Na divizi v Českých Budějovicích nabízíme široký sortiment materiálů suché stavby. Těšíme se na vaši návštěvu. Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

10. 11. 2017 více

SLEVA na vysavač STARMIX

Vysavač vhodný pro provoz v tvrdých podmínkách zejména při vysávání škodlivého prachu třídy "M" nyní nabízíme se slevou 20 %. Profesionální vysavač STARMIX ISP iPulse ARM-1635 EWA (obj.č. 017280) vysává prach přímo z elektronářadí při broušení, řezání, frézování a vrtání. Poradí si s prachem z betonu, sádry, kamene, cementu, dřeva, barvy i laků, včetně zdraví škodlivých třídy "M". Vysavač je vybaven antistatickou hadicí. Inovativní řešení pro řemeslníky, kdy díky patentované technologii čištění filtrů pomocí elektromagnetického oklepu, vysavač pracuje bez přerušení sání a umožňuje tak nepřetržitou práci. Tato vlastnost šetří čas i peníze a zvyšuje produktivitu práce. AKČNÍ CENA: 15.222,- Kč bez DPH (původní cena: 19.028,- Kč bez DPH) Technické parametry: Suché i mokré vysávání Třída prachu "M" Příkon: 1600W Objem proudění: 64 l/sec Objem nádoby (hrubý/prach/voda): 35/25/22 Hlučnost: 69 db(A) Rozměry (d x š x v): 53 x 40 x 55 cm Hmotnost: 15,7 kg Pracovní dosah: 13 m Antistatická hadice Automatický oklep filtrů Detekce množství vody Sada příslušenství EWA Další profesionální vysavače i příslušenství, které nabízí TONSTAV-SERVICE jako výhradní distributor v ČR najdete na stránkách http://starmix.tonstav-service.cz/ Nakupovat můžete jednoduše přímo v e-shopu nebo kontaktujte naše divize.Těšíme se na vásTým TONSTAV-SERVICE s.r.o.    

13. 10. 2017 více

Půjčovna minijeřábů

Doplnili jsme špičkovou zdvihací techniku, minijeřáby JEKKO a na všechny naše půjčovny. Minijeřáby JEKKO typ SPX312 nebo SPX424 pronajímáme včetně obsluhy na divizích v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Hradci Králové, Brně a Ostravě. Využití této moderní techniky je opravdu nesmírně široké. Minijeřáby značky JEKKO byly konstruovány a vyvíjeny pro zvedání a přemisťování břemen zejména na místech s omezeným manipulačním prostorem, kam se jiná technika nedostane. Kompaktní velikost minijeřábu dovoluje ve složeném stavu projet již dveřmi šíře 80 cm standardní dvoumetrové výšky, přičemž nejpoužívanější model SPX 424 zvedne břemeno až 2,4 tuny, což ho předurčuje k využití v případech, kdy jiné řešení není možné nebo je velmi nákladné. Minijeřáby vynikají všestranným použitím na všech typech staveb, jsou bezkonkurenčním pomocníkem při přemisťování těžkých břemen na těžko přístupných místech, nerovném terénu, strmých svazích, díky pásům jsou vhodné pro práci v bahnitém terénu. Minijeřáby JEKKO se uplatní také při montáži a kotvení dřevěných i ocelových konstrukcí, bednění, trámů a vazníků, a to nejen zvenku, ale také v interiéru. V kombinaci se speciálními vakuovými přísavkami lze minijeřáb využít  při zasklívání velkoplošnými skly, při kompletaci skleněných fasád, dále při montáži různě tvarovaných skleněných prvků a tabulí, osazování balkonů apod. Své využití naleznou i při usazování bazénů, údržbě zeleně a přesazování vzrostlých stromů. – více informací na www.jekko.cz. Informujte se o možnostech zakoupení nebo pronájmu minijeřábů a zdvihací techniky Jekko na webu www.jekko.cz nebo kontaktujte přímo naše divize TONSTAV-SERVICE s.r.o..          

29. 09. 2017 více

Vakuové zvedáky a přísavky na střešní i stěnové panely a sklo

V oblasti zdvihací a manipulační techniky máme nového partnera, společnost VIAVAC, dodavatele moderních vakuových přísavek a zvedáků určených pro manipulaci nejen se sendvičovými střešními a stěnovými panely, ale také pro zvedání nadrozměrných skel a skleněných prvků. Vakuové zvedáky a přísavky VIAVAC určené pro zvedání nejrůznějších panelů a skel představují vhodné příslušenství k minijeřábům a zdvihací technice JEKKO, kterou nejen prodáváme, ale úspěšně nasazujeme také z naší půjčovny po celé České republice. Právě vhodné specializované přísavky pro manipulaci s nejrůznějšími materiály významně rozšiřují možnosti použití této skvělé manipulační techniky. Proč využívat vakuové přísavky a zvedáky VIAVAC v kombinaci s minijeřáby JEKKO Zkracují dobu montáže Šetří personální náklady Zabraňují vzniku škod Zvyšují bezpečnost na stavbě Potřebujete pomoci najít řešení v oblasti manipulace, zdvihání a montáže nadrozměrných panelů a skel? Neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce na jednotlivých divizích (České Budějovice, Praha, Beroun, Hradec Králové, Brno, Ostrava), kteří Vám pomohou s výběrem vhodné techniky a příslušenství přímo pro Vaše potřeby a požadavky. Minijeřáby spolu s manipulátory, vakuovými přísavkami a zvedáky pronajímáme v případě potřeby také s proškolenou obsluhou. Těšíme se na Vás! Tým TONSTAV – SERVICE s.r.o.  

30. 08. 2017 více

EstrichBoy s elektromotorem EC 350

Novinky v rodině legendárního EstrichBoye - pumpy na beton s elektromotorem. Pneumatické dopravníky na beton a anhydrit typu EstrichBoy německé značky Brinkmann patří k nejmodernějším a nejoblíbenějším pumpám na beton na trhu. Padesát let nepřetržitého vývoje a zdokonalování, nepřeberné možnosti různých konfigurací, nepřekonatelný výkon, stejně jako jednoduchá obsluha patří mezi nepřehlédnutelné přednosti zdobící legendární pumpy EstrichBoy. Vše je vyvíjeno s jediným hlavním cílem, co nejvíce ulehčit práci na stavbě. Novinkou jsou pneumatická čerpadla EstrichBoy s elektromotorem EC 350 a EC 450, která byla zkonstruována na základě stále se zvyšujících poptávek po strojích s tichým pohonem a hospodárným provozem. Tyto elektrické stroje díky svým bezhlučným motorům a nulovým emisím nachází své uplatnění zejména na stavbách s požadovanou nízkou mírou hlučnosti, např. v nemocnicích, úřadech, obytných zónách apod. V porovnání s dieselovou verzí zajišťují elektromotory srovnatelný dopravní výkon. Úspora provozních nákladů dosahuje až 30%. UNIKÁTNÍ NOVINKU představuje elektrické čerpadlo na beton EC 350 elektro s jištěním pouhých 32A, což oproti verzi s jištěním 63A u typu EC 450 umožňuje širší možnosti využití na stavbách.  Použití: cementové potěry anhydrity Přednosti stroje: využití na stavbách s nulovou hlučností, např. v nemocnicích, úřadech, obytných zónách atd. šetrnost k životnímu prostředí (bezemisní provoz) nulové náklady na pohonné hmoty snížené provozní náklady jištění pouhých 32A robustní a spolehlivá flexibilní možnosti nasazení snadná obsluha prvotřídní servis Pumpy Estrich Boy EC 450 a 350 jsou tlaková čerpadla, která představují alternativu k čerpadlu Estrich Boy DC 450 s tím rozdílem, že o pohon se stará namísto dieselového motoru úsporný elektromotor. Tento typ pohonu je šetrný k životnímu prostředí, neprodukuje žádné emise a jeho provoz je tišší oproti dieselovému motoru. Elektromotor je zároveň méně náročný na údržbu díky jednodušší konstrukci. PRODEJ, PRONÁJEM a SERVIS pump a čerpadel betonu značky Brinkmann a Putzmeister zajišťuje společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o., kde Vám také rádi poradíme s návrhem řešení a výběrem vhodného typu stroje s ohledem na Vaše potřeby a požadavky. Na všech našich pobočkách je poskytován záruční i pozáruční servis na techniku Putzmeister a Brinkmann, samozřejmostí je i odborné zaškolení obsluhy a zajištění dodávek potřebného příslušenství a náhradních dílů. Kontaktujte zkušené odborníky na některé z divizí společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Ostravě, Berouně nebo Hradci Králové. Těšíme se na Vaši návštěvu!

23. 08. 2017 více

Montážní plošina, minijeřáb a pokládková mechanizace

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na výstavu ZEMĚ ŽIVITELKA v termínu 24. - 29. 8. 2017 v Českých Budějovicích a mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH v termínu 19. - 23. 9. 2017 v Praze. Na uvedených veletrzích představujeme unikátní novinky z oblasti manipulační a zdvihací techniky.    Minijeřáb Jekko Minijeřáb JEKKO to je nejjednodušší řešení pro zvedání a přemisťování břemen v místech s omezeným manipulačním prostorem, kam se jiná technika nedostane. Kompaktní velikost minijeřábu dovoluje ve složeném stavu projet již dveřmi šíře 80 cm standardní dvoumetrové výšky (přičemž nejpoužívanější model SPX424 zvedne až 2,4 tuny). Redukovaná váha celého zařízení umožňuje snadný transport, rychlý, plynulý a precizní pohyb a jednoduchou manipulaci. Rychlost a flexibilita minijeřábu šetří čas a peníze, zajišťuje vysokou produktivitu práce. V kombinaci s manipulátorem se speciálními vakuovými přísavkami lze minijeřáb využít  při zasklívání velkoplošnými skly. Montážní plošina PowerLift Sloupové montážní plošiny PowerLift  jsou univerzální zdvihací plošiny, jejichž pohon je zajištěn klasickou ruční vrtačkou. Pracovní plošiny nabízí stabilní základnu a bezemisní pohon, snadnou manipulaci a transport  a širokou variabilitu. Uplatnění najdou v mnoha oblastech, např. při provádění montážních prací a údržby ve vnitřním i venkovním prostoru (průmyslové haly, sklady, veřejné prostory apod.). Flexibilní plošiny PowerLift zajišťují maximální dopravní výšku při minimální hmotnosti vlastního zařízení za velmi atraktivní cenu. Vakuový manipulátor na dlažbu a obrubníky VACULYFT Pokládková mechanizace VACULYFT je kombinací vysokozdvižného vozíku na pásovém podvozku a pokládkového stroje s podtlakovou přísavkou na dlažbu nebo kámen. Výrazně zkracuje dobu pokládky a minimalizuje riziko pracovních úrazů. Rychlé připojení se snadným ovládáním umožňuje měnit vakuové přísavky pro zvedání všech druhů dekorativních dlažebních kostek, dlažebních kamenů, obrubníků, bloků, kamenů, žlabů až do 120 kg hmotnosti. Těšit se můžete na názorné ukázky práce s touto špičkovou technikou a na zkušební jízdy na zdvihací plošině. Předváděné stroje jako jejich výhradní distributor pro Českou republiku nejen prodáváme, ale také půjčujeme a zajišťujeme veškerý servis a údržbu. Fotografie z našeho stánku a ohlédnutí za výstavou Země Živitelka si můžete prohlédnout zde. Těšíme se na Vaši návštěvu!                            

12. 07. 2017 více

Materiály a technika pro dřevostavby

Od 1.7.2017 do 31.12.2017 se společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. se stala PARTNEREM Asociace dodavatelů montovaných domů. Zejména dřevostavby zaznamenávají v České republice v posledních letech výrazný nárůst poptávky, když z celkového počtu realizovaných rodinných domů v roce 2016 připadalo již více než 14% právě na dřevostavby. Rozhodli jsme se proto zaměřit naší nabídku více na tento segment zákazníků. Členství v Asociaci dodavatelů montovaných domů, která důsledně dbá na osvědčenou kvalitu a profesionalitu svých partnerů, je pro nás velkou ctí. Kromě klasických i specializovaných materiálů suché stavby využívaných při kompletaci dřevostaveb (izolace, sádrokartonové desky a podhledy apod.) nabízíme také: čerpání a lití betonu pomocí pístových čerpadel pronajímaných včetně obsluhy pro zhotovení základové desky, mezi hlavní výhody těchto kompaktních pump na beton patří jejich malé rozměry, dobrá mobility, nízká hlučnost, dobrý dopravní výkon vhodný pro kontinuální pokládku a dosah dopravních hadic až 100 metrů minijeřáby a vakuové manipulátory vhodné pro kompletaci a montáž dřevěných konstrukcí, panelů, různých trámů a vazníků, ale také  pro zasklívání velkoformátových sklel. Minijeřáby z naší půjčovny se uplatní zejména v místech, kam se jiná technika kvůli svým rozměrům a hmostnosti nedostane. Využívány jsou také při usazování bazénů a vzrostlých stromů - více informací k možnostem využití této unikátní zdvihací a manipulační techniky najdete na http://www.jekko.cz/moznosti-pouziti-minijerabu/ Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. zajišťuje PRODEJ, PRONÁJEM a SERVIS nejen minijeřábů a čerpadel na beton, ale také omítací a dopravní techniku, montážní plošiny, výtahy a vrátky, mobilní oplocení, lešení, průmyslové vysavače, mobilní kompresory, stavební míchačky, brusky a další techniku. Dodáváme širokou škálu specializovaných stavebních materiálů a zboží suché stavby. Těšíme se na Vaši návštěvu na všech divizích TONSTAV-SERVICE s.r.o. - České Budějovice, Praha, Beroun, Hradec Králové, Brno a Ostrava

10. 07. 2017 více

Míchadlo ATIKA RL 1600 G

Představujeme unikátní NOVINKU v našem sortimentu - profesionální ruční míchadlo ATIKA RL 1600 G. Toto ruční míchadlo stavebních směsí díky dvousměrnému otáčení metly neutralizuje pohyb a vibrace míchadla v nádobě, rychleji a kvalitněji promíchá směs a výrazně tak šetří čas. Horní část metly se otáčí ve směru hodinových ručiček a spodní menší metla proti směru hodinových ručiček. Je určené k míchání tekutých a práškových směsí jako např. lepidel, maziv, plnících materiálů apod.   Zaváděcí akční cena 3.698,- Kč bez DPH.   Přednosti míchadla ATIKA RL 1600 G Rychlý a účinný 50% úspora času při míchání oproti běžným míchacím přístrojům Lehký a efektivní O 30 % lehčí než dvojitý míchací přístroj při srovnatelném míchacím výkonu O 40 % efektivnější než běžné míchací přístroje Vysoký komfort obsluhy Plynulý chod a menší vynaložení síly při míchání než u dvojitých a běžných míchacích přístrojů Pro různé míchané materiály Pro míchané materiály od řídkých přes vazké až po hustou konzistenci Stáhněte si akční leták míchadla ATIKA RL 1600 G s podrobnými technickými daty . Katalogový list míchadla ATIKA RL 1600 G. Objednávejte přímo a jednoduše na e-shopu nebo kontaktujte naše divize. Ostatní míchadla ATIKA, další produkty i nabízené služby najdete na našem webu v menu vlevo.

30. 05. 2017 více

Řezačky polystyrenu a izolací SPEWE

Přestavujeme Vám univerzální robustní řezačku desek EPS A XPS značky SPEWE FD144T-30 a FD144ST-30. Tento přístroj je vhodný pro kvalitní a přesné řezání desek EPS a XPS jak pro ploché střechy, tak fasády i podlahy. Řezačka SPEWE FD144T-30 i FD144ST-30 mají široké rameno a své rozměry zvětšují dle požadavků a přesvědčí mimořádně širokou opěrnou plochou a prodlouženým řezacím ramenem. Přístroje na řezání izolačních desek je možno použit v ploze nastojato nebo jako stolní model. Přednosti řezačky polystyrenu SPEWE FD144T-30 / FD144ST-30: vysoce kvalitní vodící lišty plynule nastavitelná délky řezu do 1440 mm cívka s vinutou pružinou pro navíjení řezacího drátu při prodloužení ramene oboustranné opěrné lišty pro optimální vedení izolační desky mimořádně široká opěrná plocha pro velké formáty desek dvojitá aretace umožňuje dokonalé nastavení hloubky řezu pro drážkové nebo dělící řezy napájecí zdroj s automatickou úpravou teploty Technické údaje: hloubka řezu při 90st. do 305 mm hloubka řezu při 45st. do 215 mm délky řezu 910 -1440 mm hmotnost 15,3 - 17,1 kg Rozsah dodávky: řezačka SPEWE FD144T-30 ( řezačka, 2 náhradní dráty, 1 klíč Torx 30, 1 plochý klíč M5/M6) řezačka SPEWE FD144ST-30 (řezačka, sklopná noha, polohovací podpěra, 2 náhradní dráty, 1 klíč Torx 30, 1 plochý klíč M5/M6, přepravní kufr) Kompletní Prospekt řezačky SPEWE FD144T-30 a FD144ST-30 ke stažení zde.   Další sortiment řezaček polystyrenu, desek, izolací, vlny i vaty SPEWE najdete na našem webu nebo se pro více informací obracejte na naše divize, kde Vám školený personál rád poradí s výběrem.         

16. 05. 2017 více

Úspěšný prodej finišeru betonových ploch

Laserově naváděné finišery určené na přesnou úpravu velkých betových ploch značky SOMERO získávají mezi zákazníky České i Slovenské republiky stále větší popularitu. V pořadí již druhý finišer S-10A Laser Screed ® jsme dodali společnosti Vibrobeton s.r.o. specializované na pokládku velkých betonových ploch ve výrobních, prodejních a skladovacích halách, v objektech zemědělských, v podzemních garážích, ale i v objektech občanské vybavenosti. Finišer SOMERO typ S-10A Laser Screed ® je novým strojem společnosti SOMERO pro oblast pokládky betonových průmyslových podlah a jiných typů betonových ploch. Díky výkonnému hydraulickému systému zdvihu a laserem řízené samonivelační liště je dosaženo vyšší rovinnosti i při velmi nízké vrstvě betonu. Plynulý chod zajišťují stabilizátory a plně integrovaná lišta. Hydraulický šnek seřezává plochu, přičemž je přebytečný beton shrnován na stranu s minimalizací bočního překryvu díky offsetové liště.   Hlavní přednosti finišeru S-10A Laser Screed ®: Zarovná až 500 m² za hodinu Rychlé a jednoduché spuštění – v minutě připraven pro práci Jednoduché čištění se zabudovanou hydraulickou tlakovou myčkou Schopný dosáhnout hladkého zarovnání i v náročných podmínkách Jednodušší obsluha pouze jedním pracovníkem Šetří mzdové náklady o více než 50% Patentovaná, plně automatická, samonivelační, 3 metrová lišta se šnekem Šestimetrové teleskopické rameno Tři stabilizátory Kompaktní rozměry a relativně nízké hmotnost umožňuje přepravu na přívěsu nebo valníku Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. je zde pro Vás jako výhradní zástupce pro prodej a servis strojů na úpravu povrchů Somero s více než desetiletou zkušeností stále k dispozici. Více info o strojích SOMERO na http://www.somero.cz/cz/  

09. 05. 2017 více

Prodej dvourotorové hladičky betonu

Profesionální hladičky pro leštění velkých betonových ploch s vysokou efektivitou a dokonalým výsledkem značky Whiteman Multiquip nyní dodává na český a slovenský trh společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. Trvale variabilní převodovka, zdvojená kontrola výšky i spolehlivý motor Honda GX 690 jsou předpokladem dlouholetého bezproblémového provozu. Hlavní výhody hladičky betonu Whiteman Multiquip: Citlivé řízení poskytuje dokonalou kontrolu na každém betonovém povrchu Dva rotory o průměru 914 mm, pracující bez přesahu, jsou výborné pro všechny fáze hlazení, 4 lopatky na rotoru, šířka záběru 1950 mm Vybavené benzinovým motorem Honda GX 690 a speciálním hnacím ústrojím, které umožnuje otáčky rotoru v rozsahu 40-180 rpm, objem nádrže 18,9 l, spotřeba 6,4 l/hod Led světla zaručují dokonalé osvětlení pro práce v noci nebo uvnitř budov Ergonomické sedadlo poskytuje naximální konfort a snižuje únavu obsluhy Naklápění hladících lopatek rotorů je možné ovládat buď současně nebo samostatně Za zvýhodněných podmínek nyní nabízíme dvourotorové pojízdné hladičky betonu typ JWN24HTCSL. Tyto všestranné stroje se šířkou záběru téměř dva metry jsou ideální pro plochy až do 600 m2. Díky své nízké hmotnosti jsou vhodné pro práci ve výškových budovách a umožňují rychlé nasazení na stavbě. Stroj JWN je vybaven sekvenční převodovkou, která dodává rotorům vysokou rychlost až 180 otáček za minutu. Základní cena: 352 357,- Kč bez DPH Akční cena: 311 700,- Kč bez DPH (cena stroje bez příslušenství) Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako výhradní zástupce hladiček a leštiček betonu značky Whiteman Multiquip v České republice poskytuje veškerý související záruční i pozáruční servis, dodávky náhradních dílů i poradenství. V případě zájmu si můžete stroj prohlédnout na naší divizi v Brně, kde Vám také rádi s výběrem poradíme. Další sortiment strojů určených na úpravu betonových povrchů najdete na našem webu: Finišery betonových ploch Somero Brusky na beton HTC včetně příslušenství Ponorné vibrátory na beton Pronájem strojů na úpravu povrchů (brusky, vibrační desky, frézy, hladičky) Pronájem pump a čerpadel na beton včetně služby čerpání betonu

05. 05. 2017 více

Záplata na sádrokarton

Do sortimentu suché stavby jsme nyní zařadili také často poptávanou záplatu na sádrokarton, kterou velmi snadno opravíte díry v sádrokartonu. Nejrychlejší a nejjednoduší oprava díry nebo poškození v sádrokartonové desce, které občas vznikají například silným nárazem, přemístěním elektrické zásuvky či nevhodně umístěného vypínače, je použitím speciální samolepící záplaty na díry v sádrokartonu. Protože jsou sádrokartonové konstrukce duté, není vhodné opravovat vzniklé díry tmelem či omítkou. Řešením může být, stejně jako u kalhot, záplata. Aplikace je opravdu velmi jednoduchá, záplatu na sádrokarton použijeme tak, že sejmeme krycí část, nalepíme záplatu na díru v sádrokartonové desce a pak přetáhneme vrstvou tmelu. Tmel projde perforovanou záplatou a místo po zaschnutí ještě přebrousíme a přemalujeme. Vlastnosti: Na opravy děr a prasklin v sádrokartonových deskách Masivní kovová deska s tkaninou Samolepicí Dlouhodobě stabilní Obsah – 2 ks 10 x 10 cm, 2 ks 15 x 15 cm Typické použití:  Poškozené sádrokartonové desky Zakrytí dutých děr za SDK deskou Opravy děr vzniklé přesunem zásuvek a spínačů, světel apod. Vyrovná poškození desek způsobené dveřními klikami Návod k použití: Odstraňte papír na zadní straně Přelepte poškozené místo záplatou Záplatu a její blízké okolí přetmelíme spárovacím tmelem Necháme zaschnout Je-li nutné, aplikujeme druhou vrstvu spárovacího tmelu Opět nechat zaschnout Přebrousíme nerovnosti Hotovo! Nyní je povrch připraven k další úpravě – malování, tapetování apod.   Dostanete na všech našich divizích v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Hradci Královém, Brně i Ostravě, na vyžádání je možno zaslat také na dobírku nebo objednat přes náš e-shop TONSTAV-SERVICE s.r.o.  

21. 04. 2017 více

Omítačka T-MAX GRACO - VÝPRODEJ

Čerpadlo T-Max 657 GRACO je ideálním řešením pro nanášení stěrkových a zrnitých materiálů. Hlavními výhodami jsou obsluha pouze jednou osobou, vysoká kvalita nástřiku a až 30% úspora času ve srovnání s tradičními metodami aplikace. Určeno pro nanášení: vnitřní stěrky vnitřní omítky dekorativní materály  Akční cena 104.929,- Kč bez DPH / původní cena 232.372,- bez DPH VYPRODÁNO!! Jedinečná konstrukce multifunkčního aplikačního zařízení GRACO T-MAX vhodného pro nanášení vnitřních stěrkových a dekorativních materiálů při finálních úpravách bytových či komerčních prostor. Stříkací stroj byl konstruován s maximálním důrazem na snadnost manipulace, obsluhy, čištění a šíři zpracovatelných materiálů při enormním zvýšení produktivity práce. Naspornou výhodou jsou také minimální provozní náklady. Pro aplikaci stěrkových materiálů na bázi sádry nebo disperzí při celoplošném tmelení se používá bezvzduchové stříkání, které umožňuje rychlé a výrazně rovnoměrnější nanášení i silnějších vrstev. takto nanášená stěrka na rozdíl od nástřiku pomocí šnekových čerpadel (kde je nutné použít vzduch), dopadá na stříkanou plochu ve stejné konzistenci, jak byla připravena pro aplikaci, což znamená daleko snažší, rychlejší a zejména kvalitnější dostěrkování. Při zpracování fasádních a dekorativních materiálů se zrnem až 3 mm pracuje omítačka v režimu se vzduchem (nutno připojit na kompresor). Kombinací velikostí trysek, množství vzduchu a materiálu lze vytvářet celou řadu atraktivních designů dle zadání zákazníka. Zásadním požadavkem je, že zpracovávané materiály musí být přizpůsobeny pro strojní nanášení (jsou chemicky doupraveny), aby nedocházelo k oddělování pevných složek od pojiva. Čerpadla pro nanášení materiálů jsou k předvedení a zapůjčení k dispozici na všech divizích TONSTAV-SERVICE s.r.o. v Praze, Berouně, Hradci Královém, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. V případě zájmu volejte: Miroslav Vodička, vedoucí divize České Budějovice - 602 167 991 Více informací o strojích značky GRACO, používaných jako omítačka pro nanášení stěrky a jiných zrnitých materiálů najdete na našem e-shopu , kde můžete také čerpadlo s příslušenstvím zakoupit. K odprodeji jsou také použité stříkací stroje (omítačky) T-MAX 657 GRACO z naší půjčovny za velmi výhodné ceny. Akční leták VÝPRODEJ čerpadlo GRACO T-MAX 657 ke stažení.  

31. 03. 2017 více

Představení HI-TECH novinek 2017

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na prezentaci novinek v našem sortimentu na dvou následujících veletrzích. Protože jsme posledních měsících zařadili do sortimentu mnoho nových zajímavých strojů a specializované techniky od výrobců z celého světa, rozhodli jsme se představit tyto novinky na níže uvedených výstavách zaměřených na oblast stavebnictví.   Vybrané stroje si budete moci nejen prohlédnout a případně vyzkoušet, ale také po dobu veletrhu zakoupit za atraktivní výstavní ceny. Vystaveny a prezentovány budou mimo jiné následující stavební stroje: JEKKO - SPX312 a 424 – výkonný minijeřáb kompaktních rozměrů pro různé použití v interiérech i exteriérech - akční nabídka Jekko SPX424; akční nabídka Jekko SPX312 SOMERO - S-485 – kompaktní Laser Screed pro dokonalou nivelaci větších betonových ploch - akční nabídka SOMERO VACULYFT – PM – vakuový manipulátor pro těžká břemena jako dlažby, obrubníky, koryta, žlaby apod. - akční nabídka Vaculyft WHITEMAN – Multiquip HHNG5 - profesionální hladičky pro leštění velkých betonových ploch s vysokou efektivitou a dokonalým výsledkem - akční nabídka Whiteman DIEM - DZ 180V - profesionální míchačky s nuceným oběhem pro dokonalé promíchání stavebních materiálů - akční nabídka Diem ATIKA - osvědčené stavební míchačky, topidla a odvlhčovače pro hobby i profi použití - akční nabídka míchačka PROFI 145S, odvlčovač ALE 600N, míchadla RW 1400 a 1600-2 STARMIX - profesionální vysavače pro různá použití ve stavebnictví i v průmyslu - akční nabídka vysavač ARDL1635, vysavač ADL1420 HTC – brusky - dokonalé broušení různých vodorovných povrchů - akční nabídka HTC Greyline 450 GEDA - AKU LIFT - stavební vrátky a výtahy pro přepravu osob i materiálů PowerLift - pracovní montážní sloupové plošiny pro pohodlnou a bezpečnou práci v menších výškách - akční nabídka PowerLift PL50 V případě zájmu prosím kontaktujte naše obchodní zástupce.

15. 03. 2017 více

GEDA AKU - výtah na bateriový pohon

Společnost GEDA prezentuje světovou novinku - inovativní výrobek ze své produkce - GEDA AKU-výtah. Jedná se o kompaktní a lehký přístroj na bateriový pohon, určený pro rychlou a efektivní přepravu lehčích břemen a nákladu. Výtah na staveništi velmi rychle a jednoduše nainstalujete a je během 5-ti minut připravený k nasazení bez toho, že byste museli mnohdy složitě na stavbě pátrat po elektrickém připojení. Také obsluha zařízení probíhá zcela bezdrátově pomocí dálkového ovládání. Díky tichému a bezemisnímu provozu je předurčen k použití nejen ve stavebnictví, ale také v logistice, při stěhování, ve vnitřních prostorech, skladech, knihovnách apod. S nosností do 120 kg a rychlostí zdvihu 15 metrů za minutu zajišťuje GEDA-AKU lift dopravu různých břemen a stavebních materiálů do požadované výšky od 2,5 až do 10 metrů. Robustní žebřík GEDA může být přitom použit také samostatně buď jako žebřík, nebo jako štafle. Po krátké době nabíjení baterie - ca. 1,5 hodiny - je zařízení opět připraveno k dalšímu nasazení. Provede 50 zdvihů na jedno nabití. Kombinace 3 v 1 - HLINÍKOVÉ ŠTAFLE - ŽEBŘÍK - VÝTAH K dodání jsou tři typy nákladních plošin. Prospekt GEDA-AKKU-LIFT ke stažení zde. Výtah na bateriový pohon GEDA-AKU-LIFT doplňuje stávající široký sortiment stavebních výtahů a vrátku značky GEDA nabízený na všech divizích společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. GEDA AKU LIFT bude také k vidění na veletrzích v Ostravě 16. -18.3. anebo v Brně 26.-29.4.2017     Videoukázka z představení stavebního výtahu GEDA-AKU-LIFT na českobudějovické divizi. Produktové video GEDA-AKU-LIFT      

14. 03. 2017 více

VACULYFT vakuový pokladač dlažby

VACULYFT PM140 od švédské společnosti Pritec Vaculyft je další novou technickou vychytávkou a především výkonný pomocník, který jsme zařadili mezi značky strojů, které společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. zastupuje v České republice. Jedná se o mobilní vakuový manipulátor pro dlažbu, kámen a obrubníky, který disponuje na svém otočném rameni různými vakuovými přísavkami uzpůsobenými na držení, transport a ukládání dlaždic, kamene nebo betonu. Manipulátor může obsluha velmi jednoduše a snadno ovládat. Pohybuje se po pásovém podvozku a pro rychlou pokládku a dobrou mobilitu může být paleta s dlažbou umístěna přímo na zdvihacích vidlicích stroje. Nosnost tohoto typu je maximálně 140 kg. Vhodný je pro použití při pokládání větších ploch a také ve stísněných prostorech, úzkých uličkách nebo přímo v halách a na terasách domů. Pokládka je podstatně rychlejší a významná úspora je dosažena v nasazení pracovní síly. Bližší informace o pronájmu vakuového manipulátoru na dlažbu a obrubníky najdete v sekci PRONÁJEM MANIPULAČNÍ TECHNIKY.   VACULYFT - bezproblémová a flexibilní mechanizace pro dláždění kamenem Pokládková mechanizace je úsporná a zároveň ergonomická. Mechanizace VACULYFT zkracuje dobu pokládky a minimalizuje riziko pracovních úrazů. Instalace mechanizace VACULYFT je rychlá a jednoduchá. Rychlé připojení se snadným ovládáním umožňuje měnit nářadí pro zvedání všech druhů dekorativních dlažebních kostek, dlažebních kamenů, bloků, kamenů, vaků atd. Mechanizace je k dispozici v širokém výběru modelů. Všechny nabízejí specifické funkce, které uspokojí široké spektrum požadavků uživatele. S modelem VACULYFT P můžete přemísťovat materiál podle postupu práce. Flexibilní kloubový jeřáb, který je kompatibilní s většinou vysokozdvižných vozíků, kolových nakladačů, traktorů a hloubkových rypadel. Kombinace vysokozdvižného vozíku a pokládkového stroje pro snadnou manipulaci a přemísťování stroje i materiálu. Kloubové rameno jeřábu lze jednoduše složit pro snadné skladování a přepravu. MAGNET NA KÁMEN lze zavěsit na jakýkoli typ kolového nakladače, rypadla, jeřábu a také na vysokozdvižný vozík. Pro zajištění maximální flexibility je podtlakové čerpadlo k dispozici se samostatným benzínovým pohonem nebo s hydraulickým pohonem. K dispozici ve třech různých verzích - 500 kg, 1 000 kg a verze pro břemena do 1 500 kg. Všechny stroje Vaculyft jsou vybaveny rychlospojkou, která umožňuje snadno měnit nářadí pro zvedání různých břemen. Náš magnet na kámen SM1000 využívá stejný typ podtlakového čerpadla, jako stroje Vaculyft P a PM. Zakoupením podvozku s magnetem na kámen společně se strojem Vaculyft P nebo Vaculyft PM získáte magnet na kámen s nízkými náklady! Čerpadlo lze rychle a bezproblémově přesouvat mezi různými stroji. Více informací v letáku VACULYFT- rychlá a snadná manipulace s flexibilní pokládkovou mechanizací - ke stažení zde. Další podrobnosti na stránkách vaculyft.cz  nebo na stránkách výrobce Pritec Vakulyft. Video - ukázky použití systému VACULYFT

17. 02. 2017 více

Pumpa na beton EstrichBoy FE 400

Firma Putzmeister představila NOVINKU letošního roku pumpu na beton EstrichBoy FE 400 jako nástupce legendární pumpy na beton EstrichBoy FHS 200/3. Nová pumpa na lité betony EstrichBoy FE 400  německé kvalitní značky Brinkmann nabízí i nadále veškeré výhody původního FHS, jako například silný hydraulický pohon s pravým i levým chodem dopravního šneku a plynule nastavitelným dopravním výkonem. Šnekové čerpadlo typu 7515 dosahuje výkonu až 15 m3/hod. s dopravní vzdáleností až 180 metrů. Maximální velikost zrna zpracovávaného materiálu je 8 mm. Sériově dodávané rádiové dálkové ovládání umožňuje mimo jiné plynulé nastavení dopravovaného množství materiálu a větší odstup obsluhy od ovládané pumpy na beton. Nově v sériovém vybavení nalezete také kabelové dálkové ovládání s funkcí START/STOP, jeřábové oko a vibrátor. Standardním vybavením je poté spojka na kouli a manometr. Dalšími novinkami je robustní „nezničitelná“ kapota z vysocepevnostního PVC, síto násypky s velikostí oka 10 mm a významnou předností jsou zejména menší rozměry a snížená hmotnost celého zařízení max. 750 kg, což umožňuje jednodušší transport zapojením za osobní auto. Nový model pumpy na lité betony EstrichBoy FE 400 díky novému uspořádání v motorové části zajišťuje dostatečný prostor a přístup k jednotlivým konstrukčním prvkům, zejména k dopravnímu šneku. Stroj může být vybaven vysokotlakým čističem, čímž zajistíte efektivní a rychlé provádění údržby zařízení. Nový úsporný 4-válcový motor Kubota o výkonu  33 kW s nízkými škodlivými emisemi bez problémů zajistí takovou hnací sílu, která je potřeba i v situacích s vysokými dopravními nároky.                         Naše společnost jako autorizovaný prodejce a servisní centrum zajišťuje prodej, pronájem i servis pump na beton po celé České republice. Informační leták PUMPA NA BETON ESTRICHBOY FE 400 ke stažení zde.

24. 11. 2016 více

Míchačky s nuceným oběhem DIEM

Velká pochvala na Ostravsko! Vyhráli jsme výběrové řízení na dodávku míchaček s nuceným oběhem DIEM pro těžký průmysl. Míchačkami se bude míchat žáruvzdorný materiál, který se pak používá k vyvložkování vnitřku pecí. Trochu mimo oblast stavebnictví, ale o to víc si ceníme tohoto obchodu! Přikládáme také několik fotografií z předání stroje zákazníkovi a ze zaškolení obsluhy.   Výhody míchaček s nuceným oběhem DIEM vysoce otěruvzdorná ocel (HARDOX400) u míchaček typu DZ120V – DZ750V díky vylepšené konstrukci vysoká stabilita i na nerovném povrchu otěruvzdorný buben s tloušťkou stěny alespoň 5 mm jednodušší dostupnost náhradních dílů >90 % instalovaných komponent se vyrábí ve vlastní továrně v Rakousku vysoce účinné míchání díky zdokonalenému a nastavitelnému míchadlu včetně otočných ramen doba míchání 3-5 minut vzhledem k vlastní vyvinuté robustní a bezúdržbové převodovce a silným motorům lze zpracovávat také materiály s velmi vysokou pevností jako například: UHPC, žáruvzdorné produkty a ostatní těžké betony jednoduché a pohodlné ovládání všech míchaček jednou rukou při správném použití minimální náklady na údržbu a na náhradní díly bez problémů lze zpracovávat materiály s velikostí zrna 16 mm (DZ60VS/DZ100VS)  příp. 32 mm (ostatní typy) Prospekt míchačky DIEM ke stažení.  

01. 07. 2016 více

Minijeřáby a zdvihací technika JEKKO

Jako naprostou novinku jsme do našeho sortimentu zařadili minijeřáby a zdvihací techniku italské značky JEKKO. Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. se stala výhradním zástupcem pro prodej a servis jedinečných minijeřábů a špičkové zdvihací techniky JEKKO v České a Slovenské republice. V sortimentu JEKKO naleznete vedle minijeřábů a zdvihacích strojů také manipulátory a vakuové přísavky pro montáž a transport skel. Vše s využitím nejen v oblasti stavebnictví, ale také v ostatních oblastech průmyslu. Bližší popis sortimentu minijeřábů a zdvihací techniky JEKKO naleznete v našem katalogu nebo stránkách jekko.cz. Možnosti využití jsou opravdu široké, minijeřáby a zdvihací stroje se uplatní zejména ve stísněných prostorech a na stavbách s omezeným přístupem, uvnitř budov, např. ve výrobních halách a obchodních centrech. Pro manipulaci se skleněnými plochami a prvky se výborně hodí zejména vakuové přísavky na sklo a manipulátory. Pronájem vybraných typů minijeřábů (vč.příslušenství - vakuových přísavek a manipulátorů na sklo) bude možný po předchozí dohodě dohodě na našich divizích. Zde si také budou moci zájemci o koupi stroj prohlédnout a vyzkoušet. Uvádíme příklady použití techniky JEKKO montáže skel průmysl - údržba a opravy ocelové konstrukce dřevěné konstrukce velké stavby výškové budovy stísněné prostory venkovní prostory snadná manipulace průchodnost       S Vašimi dotazy a požadavky se obracejte na naše obchodní zástupce: http://www.tonstav-service.cz/kontakty

08. 06. 2016 více

Mobilní kompresory CompAir

Mobilní kompresory CompAir - spolehlivý partner pro Vaše stavby - prodej, pronájem, servis! Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám představit novinku v našem sortimentu - MOBILNÍ KOMPRESORY CompAir! Naši odborně vyškolení pracovníci Vám poradí nejen s nákupem dle Vašich potřeb a specifikace, ale také provádíme záruční a pozáruční servis a mobilní kompresory také pronajímáme. V sortimentu CompAir naleznete nejen mobilní kompresory a pneumatické nástroje pro všechny druhy staveb, ale i varianty kompresorů využitelné v mnoha dalších průmyslových oblastech. Každý stroj nabízí úsporný provoz, nízké emise a řadu inovací, které činí denní provoz a údržbu mnohem jednodušší. U náročných stavebních projektů hraje efektivita a spolehlivost kompresorů zásadní roli. Z tohoto důvodu je filozofie kompresorů CompAir založena na třech hlavních benefitech: kvalitě, inovaci a spolehlivosti. Bližší informace o mobilních vzduchových kompresorech CompAir a jejich jednotlivých produktových řadách naleznete na tomto odkazu: CompAir brožura a na naší Mikrostránce CompAir. Informace o možnostech zapůjčení kompresorů naleznete v tomto letáku: Zapůjčení kompresoru CompAir V případě zájmu kontaktujte naše pracovníky na divizích v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Brně, Hradci Králové a Ostravě. Těšíme se na Vaši návštěvu! Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.  

23. 09. 2015 více

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace