Materiály, technika a servis NEJEN pro stavební profesionály!

TONSTAV-SERVICE s.r.o. je obchodní společnost specializovaná na oblast stavebnictví.

Na českém trhu působíme již od roku 1996. Centrála společnosti sídlí v Českých Budějovicích. Za dobu našeho podnikání jsme vedle divize České Budějovice vybudovali síť poboček v Praze, Berouně, Brně, Ostravě a Hradci Královém, odkud obsluhujeme zákazníky po celé České republice a v zahraničí.

Díky spojení se silným zahraničním partnerem - rakouským koncernem Lorencic GmbH Nfg & Co KG, jsme společně s další téměř stovkou firem součástí velkého evropského holdingu SCHMID INDUSTRIE HOLDING.

Nabízíme komplexní služby a servis pro stavební profesionály. Pevné základy našeho podnikání tvoří tři hlavní činnosti.

Prodej, pronájem a servis stavebních strojů a techniky

Nabízíme omítací a dopravní techniku, pumpy na beton, návěsy na výrobu a dopravu betonových směsí, minijeřáby a zdvihací techniku, stavební výtahy a vrátky, průmyslové vysavače, stroje na čerpání betonu, mobilní kompresory, lešení, stavební míchačky, brusky a řezačky atd. V našem sortimentu jsou zastoupeny mj. značky Brinkmann, Putzmeister, JEKKO, OVERMAT, GEDA, Starmix, Somero, Rokamat, Whiteman Multiquip, VACULYFT, PFT a M-TEC, CompAir, ATIKA, HTC, DIEM, NORTON, SPEWE. Ke všem produktům poskytujeme také záruční a pozáruční servis, prodej náhradních dílů a poradenství.

Specializovaný prodej zboží a materiálů

Přestože náš katalog čítá více než 10.000 položek, zaměřili jsme se na specializovaný sortiment, který se snažíme pružně upravovat v návaznosti na aktuální požadavky našich zákazníků.

Prodej materiálů suché stavby

Prodej materiálů sortimentu suché výstavby představuje kompletní sádrokartonové systémy, včetně tepelných, akustických a protipožárních izolací od předních evropských výrobců. Tento sortiment je vzhledem k potřebné kapacitě skladovacích prostor veden zatím jen v Českých Budějovicích, přičemž do dalších míst České republiky realizujeme přímé kamionové dodávky.

Kvalita

Je pro nás stejně důležitá jako individuální a především lidský přístup k zákazníkovi. Do našeho portfolia zařazujeme pouze prověřené produkty renomovaných výrobců a značek. Nesoupeříme o nejnižší ceny, našim cílem je profesionální kvalita a spolehlivost. Naši zákazníci jsou spokojeni v dlouhodobém horizontu, ne pouze v okamžiku nákupu. Budujeme dlouhodobé obchodní vztahy, založené na důvěře a individuálním přístupu.

Náš cíl

Naším cílem a přáním je, aby jste vždy měli pocit, že spolupráce s námi je o skutečných řešeních - ne o prázdných slovech; že na druhém konci telefonní linky jsou živí lidé, kteří vám naslouchají - ne automat; že váš úspěch a vaše spokojenost jsou v seznamu našich priorit vždy na prvním místě a společně najdeme cestu k vašemu cíli!

Identifikační a ekonomické údaje

Obchodní jméno:

TONSTAV–SERVICE s.r.o.

Sídlo společnosti:

Okružní 630, 370 01 České Budějovice

Spisová značka Krajský soud v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 5799, den zápisu 4.1.1996

Předmět činnosti dle výpisu z obchodního rejstříku

  • Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  • Silniční motorová doprava nákladní
  • Silniční motorová doprava osobní
  • Provádění jednoduchých drobných staveb, jejich změn a odstraňování
  • Montáž sádrokartonů včetně izolací a stropních podhledů
  • Zprostředkovatelská činnost
  • Pronájem a půjčování movitých věcí
  • Opravy pracovních strojů

IČO: 63907887
DIČ: CZ63907887

Bankovní spojení

ČSOB, a.s.,
pobočka České Budějovice. Číslo účtu: 196079151/0300

Česká spořitelna, a.s.,
pobočka České Budějovice. Číslo účtu: 994404-1847004001/0800

Výroční zpráva 2014

Výroční zpráva 2015

Výroční zpráva 2016

Výroční zpráva 2017

Organizační struktura

Projekty EU

Projekt podnikového vzdělávání zaměstnanců

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace