Záruční a pozáruční servis

Provádíme opravy, údržbu, záruční a pozáruční servis všech stavebních strojů, omítací a dopravní techniky a další specializované techniky, kterou u nás zakoupíte nebo si ji pronajmete. Zejména se jedná o omítací techniku PFT a M-TEC, mobilní kompresory CompAir, minijeřáby a zdvihací techniku JEKKO, stavební výtahy a vrátky GEDA, pístová čerpadla Putzmeister, pumpy na beton Brinkmann, návěsy, mobilní míchací a dopravní zařízení na potěrové betony, anhydritové lité podlahy značek TransMix a OVERMAT, stroje na pokládku betonových podlah s laserovou přesností SOMERO, stroje na úpravu povrchů Rokamat a brusky HTC a stavební míchačky ATIKA a DIEM. Jako servisní organizace držíme výhradní zastoupení anebo poskytujeme autorizovaný servis a dodávky náhradních dílů, příslušenství a spotřebního materiálu pro značky:

Brinkmann, Putzmeister, PFT, JEKKO, OVERMAT, M-tec, Starmix, GEDA, Somero, Rokamat, VACULYFT, Bekaert, Protector, CompAir, DIEM, ATIKA, Graco, Spewe, Isoboy, Norton, OMFAHTC a další

Ceník servisních prací

Pokyny pro provoz omítací a dopravní techniky v zimním období

Profesionální tým proškolených servisních techniků

Náši odborníci v oblasti servisu jsou připraveni poskytnout Vám profesionální služby a poradenství na všech našich divizích. Díky síti poboček obsluhujeme zákazníky po celé republice. Objednávat se a kontaktovat nás můžete v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, BrněOstravěHradci Královém .

Expresní služby servisu

Po telefonické konzultaci vyjíždějí naši technici na zákazníkem určené místo.

Pravidelné servisní prohlídky

Pravidelné termíny prohlídek Vám hlídáme my. Organizujeme pravidelné revizní dny zaměřené na kontrolu Vaší techniky, čímž pomáháme zvyšovat životnost stroje. Poskytujeme speciální bonusy při využívání služeb servisu. V rámci servisu stavební techniky nabízíme firmám pravidelné servisní prohlídky strojového parku včetně provedení elektrorevize zařízení.

Zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy

Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá. Z toho vyplývá naše snaha nabídnout Vám rychlé a efektivní řešení, kterým může být například možnost zapůjčení náhradního stroje.

Náhradní díly a příslušenství

Ke všem stavebním strojům a technice u nás zakoupeným nebo pronajatým dodáváme náhradní díly a různé příslušenství.
Vybrané značky a typy si můžete objednat přímo z našeho E-SHOPU: Starmix, CompAir, Rokamat, Spewe, GEDAGraco, ATIKA, HTC, Festool, DIEM a NORTON

Čerpání betonu

Prioritou společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. je zajištění kompletního balíčku služeb našim zákazníkům. Jednou z nich je právě i čerpání betonu a anhydritu, kterou poskytujeme po celé České republice prostřednictvím našich divizích v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Berouně, Ostravě a Hradci Králové. Čerpání betonu je prováděné pístovým čerpadlem, které spojuje výkonnou techniku velkých čerpadel s kompaktním a komfortním designem. Veškerá pístová čerpadla navíc pronajímáme včetně obsluhy.

Mezi hlavní výhody pístových čerpadel patří zejména jejich malé rozměry, mohou proto být nasazena v oblastech s omezeným přístupem, například v městských centrech, dopravní výkon vhodný pro kontinuální pokládky a dosah dopravních hadic až 100 m.

Pronajímáme pístová čerpadla Putzmeister pro čerpání betonu a anhydritu včetně obsluhy.

Leták ČERPÁNÍ BETONU ke stažení Čerpání betonu Putzmeister

Výměna bezpečnostní brzdy u výtahů GEDA

Součástí výtahů značky GEDA řady 200Z - 1500Z/ZP je bezpečnostní brzda, na kterou se vztahuje dle platných servisních předpisů povinnost její výměny resp.repase každých 6 let provozu.

Pouze firma TONSTAV-SERVICE s.r.o. má jako autorizovaný servis výrobce pověření k provádění výměny/repase a testování brzdy.

Kontaktujte naše servisy. Informační leták GEDA brzdy. Ceník repase/výměny GEDA brzdy.

Revize tlakových nádob (bubnů pump na beton)

S ohledem na zajištění maximální bezpečnosti provozu a minimalizace rizika vzniku škod nabízíme stávajícím i novým zákazníkům pravidelné revizní zkoušky tlakových bubnů u pump na beton BRINKMANN nebo PUTZMEISTER (typy DC a MIXOKRET, starší typy Uelzener a BMS). Kontaktujte naše servisy. Revize tlakových nádob a zaškolení obsluhy. CENÍK revize tlakových nádob a zaškolení obsluhy.

Servis a dodávky náhradních dílů na stroje SOMERO

Jako výhradní distributor pro český a slovenský trh strojů značky SOMERO, laserově naváděných strojů určených pro pokládku a finální laserovou nivelaci betonových podlah poskytujeme také kompletní záruční a pozáruční servis, zajišťujeme údržbu a dodávky veškerých náhradních dílů na stroje SOMERO.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace