Demontáž balkonu pomocí minijeřábu

Za pomoci nového typu minijeřábu Jekko SPX532 lze také snáze a bezpečněji demontovat staré vysloužilé balkony z bytových domů. Realizační firma připravila v konstrukci balkonu úchyty pro upevnění vázacích prostředků, pomocí kterých minijeřáb balkonové těleso zajistil, aby mohlo být bezpečně odříznuto, demontováno a sneseno na zem.

Bytový dům se následně dočká celkového zateplení a poté budou opět za pomocí minijeřábu zavěšeny nové balkony na připravené konzole.

Tento univerzální minijeřáb Jekko SPX532, který má max. nosnost 3,2 tuny a maximální výšku ramene 17,3 metru a délku 14,8 metru, je nyní k dispozici také na půjčovně v Českých Budějovicích.

Minijeřáby pronajímáme na všech našich půjčovnách v Praze, Berouně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Brně a Ostravě. 

Bližší informace k podmínkám a cenám pronájmu minijeřábů a příslušenství najdete zde.

Půjčovny TONSTAV-SERVICE s.r.o. kontaktujte zde.

Další příklady použití unikátní zdvihací techniky, minijeřábů Jekko najdete na stránce www.jekko.cz

demontáž starých balkonů pomocí minijeřábu demontáž starých balkonů pomocí minijeřábu demontáž starých balkonů pomocí minijeřábu

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.