Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. získala nejvyšší stupeň uznávaného ratingového ocenění CZECH Stability Award - AAA Excelentní a zařadila se tak mezi nejspolehlivější firmy v ČR. Ocenění má mezinárodní přesah a je udělováno nezávislou společností Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100. Výsledky hodnocení jsou pak každoročně zveřejňovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii „Nejstabilnější firma roku“.

Ocenění AAA CZECH Stability Award pro TONSTAV-SERVICE

Certifikát vypovídá o stabilitě společnosti, nejvyšší dosažený rating AAA potvrzuje spolehlivost, důvěryhodnost a minimální riziko spolupráce s oceněnou firmou, vysokou pravděpodobnost spolehlivého splnění závazku z obchodního styku, vysokou pravděpodobnost návratu investic, nízké úvěrové riziko a minimální riziko úpadku.

"Získané nejvyšší možné hodnocení stability firmy samozřejmě vítám. Je výsledkem naplňování dlouhodobé firemní strategie a pracovního úsilí všech zaměstnanců společnosti, kteří náš obraz stabilního, solidního a zodpovědného obchodního partnera dnes a denně utváří."  komentoval udělené ocenění ředitel společnosti pan Ing. Martin Trešl.

Certifikát CZECH AWARD STABILITY pro TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.