TONSTAV-SERVICE s.r.o. dodává kompletní sortiment Baumit

DOPŘEJME SI KVALITU ŽIVOTA

Pohodlí domova i zdravé vnitřní klima: to jsou úrovně kvality, které se v našem obydlí vzájemně doplňují. Dělají domov domovem a dovolují nám cítit se dobře ve vlastním zázemí.

Jak toho dosáhnout?
Jedním z nejdůležitějších příspěvků pro pohodlí domova je perfektní zateplení. Jedině tak totiž navodíme atmosféru stálé a vyvážené teploty během celého roku. Zateplovací systém brání v zimě úniku nákladného tepla, v létě pak přehřátí obvodových zdí objektu a vnitřních prostor.

Trvalá a jistá ochrana objektu
Zateplovací systém působí na náš dům podobně jako ochranný štít. Zateplením se současně předchází i tvorbě plísní ve vnitřních prostorách. A neméně podstatnou výhodou je, že všechny komponenty zateplovacího systému společně a navzájem vyrovnávají pnutí ve fasádních konstrukcích, způsobených výkyvy tepla, a zamezují tak tvorbě trhlin.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Tenkovrstvé fasádní omítky a barvy na míru pro každou stavbu a řešení

Tenkovrstvé probarvené omítky Baumit tvoří povrchovou úpravu zateplovacího systému – jejich příslušnost do každé jednotlivé skladby systému najdete na www.baumit.cz . Barevné nátěry Baumit jsou určeny pro vnější i vnitřní použití.

Probarvené omítky a barvy Baumit jsou dodávány v různých bázích, v celé škále barevných odstínů Baumit Life a v rozmanitých strukturách a zrnitostech.

Mozaikové omítky

Baumit MosaikTop jsou mozaikové omítky, určené především do oblasti soklů. Dotvářejí barevnou jedinečnost budovy, jsou proto dodávány ve 36 různých barevných provedeních. Většina z nich se hodí i jako povrchová úprava zateplení.

Baumit Life

Baumit přináší novou paletu 888 fasádních barev Life pro váš dům. Ať si představujete moderní, energické, pohodové, jemné nebo tradiční barvy, Life vám nabízí vše v široké škále odstínů.

Kromě toho si můžete vybrat z 36 nových trendových mozaikových omítek pro zvýraznění detailů. Vaše fasáda tak získá originální a stylový vzhled.

OMÍTKOVÉ SYSTÉMY BAUMIT

Škála omítkových systémů Baumit je velmi členitá - pro interiér i exteriér, strojově i ručně zpracovatelné, na různé podklady – na to vše má Baumit řešení.

Sádrové omítky

Oblíbenými jsou sádrové omítky Baumit pro vnitřní použití. Přinášejí vyšší standard povrchů stěn a přesné zpracování detailů. V konečném součtu je jejich použití racionální a cenově výhodně. Mnohostrannost použití umožňuje provést všechny omítky v době jedním materiálem bez ohledu na rozdílné podklady i potřebné tloušťky při aplikaci. Pro zpracovatele mají sádrové omítky velkou výhodu úspory času a tím vysokou produktivitu práce (jednovrstvé omítky – v rámci jedné směny je po nanesení dokončen finální povrch).

Jádrové omítky

Pro interiér i exteriér jsou určeny jádrové omítky. Vápenocementové ruční či strojově zpracovatelné jsou použitelné pro nerovné zdivo, vhodné i pod obklady.

BAUMIT POTĚRY A SAMONIVELAČNÍ STĚRKY

Pro rekonstrukce i novostavby, na každý podklad i pro jakoukoliv finální vrstvu podlahy. Všechny potěry Baumit jsou vhodné pro podlahové topení a mohou být provedeny jako plovoucí, nespojené i spojené s podkladem.

Potěry Baumit = řešení pro každou podlahu:
- Ručně i strojově zpracovatelné
- Pro vnitřní i vnější použití
- Cementové a lité potěry
- Vhodné pro podlahové topení bez jakýchkoliv dalších přísad

Samonivelizační stěrka vyrovná všechny druhy cementových i litých potěrů na bázi síranu vápenatého na milimetry před položením dlažby či jiných nášlapných vrstev v interiéru.

SYSTÉMY BAUMIT SANOVA

Systém Baumit Sanova L – je určen pro mírně vlhké a zasolené zdivo, pro vnitřní i vnější použití (ne do soklové oblasti)

Systém Baumit Sanova WTA – pro vlhké a středně až silně zasolené zdivo, pro vnitřní i vnější použití přesně dle směrnice WTA

Systém Baumit Sanova S – pro mírně vlhké a zasolené zdivo, pro vnitřní i vnější použití, vyšší mechanická odolnost (např. v soklové oblasti)

MÍCHACÍ CENTRUM FASÁDNÍCH BAREV A OMÍTEK

Na pobočce TONSTAV-SERVICE s.r.o. v Českých Budějovicích nabízíme míchání omítek a barev BAUMIT v širokém množství odstínů, ze kterých si vybere každý náročný zákazník. Míchání probíhá na moderních automatických zařízeních s dokonalým promícháním, tónujeme fasádní omítky a fasádní barvy. 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.