TONSTAV-SERVICE s.r.o. dodává kompletní sortiment CEMIX.

CEMIX ŠLECHTĚNÉ PASTOVITÉ OMÍTKY

Omítky jsou vyráběny s algicidními a fungicidními přísadami zabezpečujícími jejich výbornou odolnost vůči houbám, řasám a mechům. Všechny pastovité strukturální omítky jsou nabízeny ve více jak 450 základních odstínech Cemix. Cemix nabízí namíchání barev z barevné palety ECONOMY za cenu bílé barvy.

Pro svou vynikající stálost barev a odolnost proti ušpinění povrchu je velmi oblíbená u zákazníků Cemix Silikonsilikátová omítka.  Dále jsou v nabídce Akrylátové, Silikonové a Silikátové omítky, všechny v rýhované zatírané struktuře.

Na dekorativní povrchové úpravy ve vnějším i vnitřním prostředí,  na vysoce mechanicky a vlhkostně namáhané plochy – soklové části budov, schodiště, chodby apod. je vhodná Cemix Mozaiková omítka.

CEMIX FASÁDNÍ BARVY

Různé pojivové báze fasádních barev Cemix  je předurčuje k širokému použití na různých typech podkladů. Fasádní barvy Cemix se vyznačují vynikající kryvostí, jsou vodoodpudivé, propustné pro vodní páry a CO2. Při běžných podmínkách jsou odolné vůči houbám, řasám a mechům. V bílých i barevných variantách Cemix nabízí Akrylátovou, Silikátovou a Silikonovou fasádní barvu a pro speciální použití Elastickou fasádní barvu.

CEMIX JÁDROVÉ A ŠTUKOVÉ OMÍTKY

Značka Cemix nabízí širokou nabídku jádrových a štukových omítek pro řešení jednovrstvých i dvouvrstvých omítkových systémů na běžné podklady jakými mohou být plné cihly, vápenopískové cihly, lehčené cihelné bloky, pórobeton, beton ale i cementotřískové, cementoštěpkové nebo sádrokartonové desky.

Pro ušetření jednoho pracovního kroku je doporučována Cemix Jednovrstvá omítka strojní a ruční (073).  Díky této omítce lze vytvořit podklad pod fasádní nátěry, šlechtěné omítky a keramické obklady bez nutnosti dodatečné povrchové úpravy štukovou omítkou. Ideální typ pro omítání zdiva z pórobetonových tvarovek.

Jednovrstvým nanášením se vyznačují i Cemix Sádrová omítka (016) a Cemix Vápenosádrová omítka (026).  Obě jsou určeny pro interiérové použití k omítání stěn a stropů.

V rámci ucelených systémů pro řešení vlhkostí poškozeného zdiva nabízí značka Cemix celou řadu sanačních omítek Cemix, a to ve formě Sanačního omítkového systému dle WTA a Odvlhčovacího sanačního omítkového systému SUPERSAN.

CEMIX CEMENTOVÉ POTĚRY, SAMONIVELAČNÍ POTĚRY A STĚRKY

Samonivelační anhydritové potěry na bázi síranu vápenatého představují mimořádně efektivní způsob řešení podkladních a vyrovnávacích vrstev podlahových konstrukcí interiérů.

Cemix Samonivelační anhydritový potěr 25 (090) slouží k vytváření plovoucích a sdružených (připojených) potěrů určených k položení podlahové krytiny (dlažba, parkety, plovoucí podlahy, PVC, koberce apod.).

Cemix Samonivelační stěrky slouží k dokonalému interiérovému vyrovnání podkladů z betonu, kamene, cihelné a keramické dlažby před pokládkou podlahových krytin.

 Cemix Samonivelační polymercementové stěrky mají stejné běžné použití, ale navíc mohou sloužit jako konečné užitkové vrstvy a vytváří spolehlivou finální vrstvu pro vysoce namáhané podlahy v občanské výstavbě i těžkých provozech (dílny, garáže, výrobní objekty).

Cemix Cementové potěry jsou dle pevnosti vhodné pro použití od drobných betonářských prací, přes vytváření interiérových sdružených a plovoucích potěrů k položení roznášivých podkladových krytů, až po vytváření náročných povrchů.

CEMIX LEPÍCÍ A STĚRKOVACÍ HMOTY
 
Cemix lepicí a stěrkovací hmoty jsou vysoce flexibilní hmoty používané pro lepení a armování tepelněizolačních desek v kontaktních zateplovacích systémech Cemix.

Cemix Lepicí a stěrkovací hmota (135)
Používá se pro lepení a armování tepelných izolantů v kontaktních zateplovacích systémech THERM P, THERM P SILVER, THERM M a THERM K i samostatně. Materiál splňuje technická kritéria směrnice ETAG č. 004 a požadavky TP CZB 05-2007 pro kvalitativní třídu „A“.

Cemix Lepicí a stěrkovací hmota BASIC (115)
Mrazuvzdorná stavební hmota určená k lepení a armování fasádních izolačních desek z pěnového polystyrenu a minerální vaty v systému Cemix THERM P BASIC, Cemix THERM M BASIC a Cemix  THERM P BASIC SILVER. Materiál splňuje kritéria směrnice ETAG č. 004.

Cemix Lepicí a stěrkovací hmota WOOD (145)
Hmota je určena pro lepení izolačních fasádních desek na dřevěné konstrukce jako jsou např. dřevoštěpkové a dřevovláknité desky apod., ale také na podklad z trapézových plechů v systému Cemix THERM P WOOD.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.