PRODEJ, PRONÁJEM a SERVIS

Veškeré Vaše objednávky, dotazy a připomínky ohledně sortimentu zboží a služeb společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. s Vámi rádi projednají a vyřídí naši obchodní zástupci.

Obchodní zástupce

O každého zákazníka pečuje jeden konkrétní obchodní zástupce.

Prodejny, půjčovny a servisní střediska

Rádi Vás uvítáme na kterékoliv z našich poboček v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Hradci KrálovéBrně a Ostravě, kde můžete vybírat ze širokého sortimentu zboží a náhradních dílů, zajistit si jednorázové, krátkodobé nebo i dlouhodobé zapůjčení stavebních strojů a techniky, popřípadě využít servisní služby našich profesionálních techniků.

Dodávky zboží a závozy a svozy techniky

Dodávky zboží a služeb se uskutečňují na základě platné Rámcové kupní smlouvy, resp. Rámcové nájemní smlouvy a Smlouvy o servisní činnosti.

Zboží je možno osobně odebrat v kterékoliv z našich prodejen nebo na přání zákazníka zavážíme na místo určení po celé republice.

Závozy i svozy techniky pro Vás zajišťujeme po předchozí domluvě v požadovaných časech, což výrazně přispívá k odstranění prostojů na stavbách.

Všeobecné obchodní podmínky

Dodávky zboží a služeb se řídí dle Všeobecných obchodních, dodacích a servisních podmínek společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Nájem techniky se uskutečňuje v souladu s Všeobecnými podmínkami nájmu společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Katalog sortimentu

Kompletní sortiment nabízeného zboží a služeb včetně aktuálních cen si můžete prohlédnout v sekcích: Prodej strojů a náhradních dílů, Prodej zboží a stavebních materiálů, Pronájem

E-shop

V naší nabídce naleznete produkty renomovaných dodavatelů sortimentu stavebních výtahů a vrátků, mobilních kompresorů, strojů na úpravu povrchů, elektronářadí, řezaček polystyrenu, vysavačů a dalš. Dodáváme vybrané produkty, příslušenství a náhradní díly značek Starmix, CompAir, Rokamat, Spewe, GEDA, Graco, ATIKA, HTC, DIEM, Festool a NORTON můžete pohodlně objednávat přes náš e-shop.

 

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.