Společnost GEDA prezentuje světovou novinku - inovativní výrobek ze své produkce - GEDA AKKU-výtah.

Jedná se o kompaktní a lehký přístroj na bateriový pohon, určený pro rychlou a efektivní přepravu lehčích břemen a nákladu. Výtah na staveništi velmi rychle a jednoduše nainstalujete a je během 5-ti minut připravený k nasazení bez toho, že byste museli mnohdy složitě na stavbě pátrat po elektrickém připojení. Také obsluha zařízení probíhá zcela bezdrátově pomocí dálkového ovládání. Díky tichému a bezemisnímu provozu je předurčen k použití nejen ve stavebnictví, ale také v logistice, při stěhování, ve vnitřních prostorech, skladech, knihovnách apod.

S nosností do 120 kg a rychlostí zdvihu 15 metrů za minutu zajišťuje GEDA-AKKU lift dopravu různých břemen a stavebních materiálů do požadované výšky od 2,5 až do 10 metrů. Robustní žebřík GEDA může být přitom použit také samostatně buď jako žebřík, nebo jako štafle.

Po krátké době nabíjení baterie - ca. 1,5 hodiny - je zařízení opět připraveno k dalšímu nasazení. Provede 50 zdvihů na jedno nabití.

Kombinace 3 v 1 - HLINÍKOVÉ ŠTAFLE - ŽEBŘÍK - VÝTAH

Bateriový výtah GEDA -AKKU Lift nyní nabízíme za zaváděcí cenu se slevou 35% za 90 948,- Kč bez DPH.

Prospekt GEDA-AKKU-LIFT ke stažení zde.

Výtah GEDA na bateriový pohon

 

Bateriový výtah GEDA Bateriový výtah GEDA

 

Videoukázka z představení stavebního výtahu GEDA-AKU-LIFT na českobudějovické divizi.

Produktové video GEDA-AKU-LIFT

Výtah na bateriový pohon GEDA-AKU-LIFT doplňuje stávající široký sortiment stavebních výtahů a vrátku značky GEDA nabízený na všech divizích společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Výtah GEDA-AKU-LIFT můžete nakoupit přímo na našem e-shopu.

V případě zájmu o předvedení zařízení nebo bližší informace kontaktujte obchodní zástupce na našich divizích.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

 

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.