body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }

Pojízdné kompresory CompAir

Navrženo do těch nejnáročnějších podmínek.Konstrukční projekty s vysokou přesností vyžadují,aby účinnost a spolehlivost kompresorů byla naté nejvyšší úrovni. Výrobce CompAir nabízí široký sortiment pojízdných kompresorů s vynikajícím renomé v tomto odvětví – tyto kompresory splňují požadavky nejrůznějších mobilních aplikací s potřebou stlačeného vzduchu.

body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }

Řada TurboScrew je prémiovou řadou kompresorů nabízejících průtok od 20 m3/min. K dispozici jsou také vysokotlaké varianty s provozním tlakem až 24 barů. Kompresory vynikají mj. i příznivým poměrem výkonu k hmotnosti a nízkou spotřebou paliva. Kompresory této řady mají při zatížení o 30% menší spotřebu než jiné stroje stejné výkonové třídy. Toho je docíleno pomocí patentované technologie bi-turbo.

Šroubový kompresor poháněný motorem a turbodmychadlem je současně plněn vzduchem z druhého turbodmychadla. Tato technologie zajišťuje významné zvýšení efektivity provozu.

Konstrukce TurboScrew překvapuje nízkou hmotností, až o 2 000 kg nižší než u jiných kompresorů stejné třídy a současně i velmi kompaktními rozměry. Kompresory lze tahat za vozidly s možností připojení přívěsného vozidla do 3 500 kg.

Stejně jako u dalších modelů společnosti CompAir se i tyto kompresory vyznačují širokou řadou volitelných doplňků (úprava stlačeného vzduchu, různé velikosti rámu a mnoho dalších).

Tabulka technických parametrů kompresorů DLT 2702 HD


C 200 TS-24
C 210 TS-21
C 230 TS-17
Objemový proud
20
21
23
Provozní tlak
24
21
17

Společné parametry

Tlakovzdušné přípojky
1x2“
Motor
Cummins QSB 6,7
Výkon motoru
228 kW
Objem palivové nádrže
350 l
Váha *
3350 kg
Délka *
5195 mm
Šířka *
1960 mm
Výška *
2350 mm

* Údaj se může lišit podle typu podvozku a volitelného vybavení

Pro více informací o mobilních kompresorech CompAir, kontaktujte naše divize.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.