Výměna balkonů při revitalizace bytového domu

Součástí kompletní revitalizace pláště starších bytových domů bývá velmi často také výměna balkonů. K demontáži a následné montáži závěsných balkonů je výhodné použít vhodnou techniku, která se bez problémů dostane i do hůře přístupných míst v okolí domu.

Ideálním řešením je nasazení kompaktního minijeřábu Jekko typ SPX424 (popř. SPX532), který splňuje veškeré požadované parametry (relativně vysoká nosnost až 2,4 tuny a maximální dosahovaná výška ramene 15 metrů v kombinaci s malou základnou a šířkou složeného minijeřábu 78 cm). Minijeřáb ve složeném stavu projede na dopravních pásech tam, kam je potřeba (po chodníku, úzkou uličkou, průjezdem na dvůr, mezi stromy apod.).

Výhody minijeřábu Jekko

  • kompaktní a skladný
  • lehký pro snadnou manipulaci a transport
  • velký operační radius
  • rozložitelné opěrné nohy pro zajištění stability
  • nastavitelný rozchod dopravních pásů
  • přizpůsobení nerovnému terénu
  • flexibilní a rychle připravený k použití a nasazení
  • plynulý a přesný pohyb

Nespornou výhodou použití minijeřábu z půjčovny TONSTAV-SERVICE s.r.o. se zkušenou obsluhou je také jeho příznivá cena v porovnání s cenami za pronájem velkého jeřábu.

Bližší informace o půjčovně minijeřábů najdete v sekci Pronájmy a zde Kontakty na naše půjčovny v Praze, Berouně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Brně a Ostravě.

Demontáž starých balkonů:

Demontáž balkonů pomocí minijeřábu  Demontáž balkonů pomocí minijeřábu

Montáž závěsných balkonů:

Montáž závěsných balkonů  Montáž závěsných balkonů

Minijeřáb ve složeném stavu:

složený minijeřáb složený minijeřáb

Tabulka nosností minijeřábu Jekko SPX424:

Tabulka nosnosti minijeřábu SPX424

Další podrobnější informace o minijeřábech a zdvihací technice Jekko najdete na webu www.jekko.cz

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.