Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na výstavu ZEMĚ ŽIVITELKA v termínu 24. - 29. 8. 2017 v Českých Budějovicích a mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH v termínu 19. - 23. 9. 2017 v Praze. Na uvedených veletrzích představujeme unikátní novinky z oblasti manipulační a zdvihací techniky.

Prezentace Země živitelka  Prezentace FOR ARCH

Minijeřáb Jekko

Minijeřáb JEKKO to je nejjednodušší řešení pro zvedání a přemisťování břemen v místech s omezeným manipulačním prostorem, kam se jiná technika nedostane. Kompaktní velikost minijeřábu dovoluje ve složeném stavu projet již dveřmi šíře 80 cm standardní dvoumetrové výšky (přičemž nejpoužívanější model SPX424 zvedne až 2,4 tuny). Redukovaná váha celého zařízení umožňuje snadný transport, rychlý, plynulý a precizní pohyb a jednoduchou manipulaci. Rychlost a flexibilita minijeřábu šetří čas a peníze, zajišťuje vysokou produktivitu práce. V kombinaci s manipulátorem se speciálními vakuovými přísavkami lze minijeřáb využít  při zasklívání velkoplošnými skly.

minijeřáb jekko

Montážní plošina PowerLift

Sloupové montážní plošiny PowerLift  jsou univerzální zdvihací plošiny, jejichž pohon je zajištěn klasickou ruční vrtačkou. Pracovní plošiny nabízí stabilní základnu a bezemisní pohon, snadnou manipulaci a transport  a širokou variabilitu. Uplatnění najdou v mnoha oblastech, např. při provádění montážních prací a údržby ve vnitřním i venkovním prostoru (průmyslové haly, sklady, veřejné prostory apod.). Flexibilní plošiny PowerLift zajišťují maximální dopravní výšku při minimální hmotnosti vlastního zařízení za velmi atraktivní cenu.

plosina powerlift

Vakuový manipulátor na dlažbu a obrubníky VACULYFT

Pokládková mechanizace VACULYFT je kombinací vysokozdvižného vozíku na pásovém podvozku a pokládkového stroje s podtlakovou přísavkou na dlažbu nebo kámen. Výrazně zkracuje dobu pokládky a minimalizuje riziko pracovních úrazů. Rychlé připojení se snadným ovládáním umožňuje měnit vakuové přísavky pro zvedání všech druhů dekorativních dlažebních kostek, dlažebních kamenů, obrubníků, bloků, kamenů, žlabů až do 120 kg hmotnosti.

pokladac vaculyft

Těšit se můžete na názorné ukázky práce s touto špičkovou technikou a na zkušební jízdy na zdvihací plošině. Předváděné stroje jako jejich výhradní distributor pro Českou republiku nejen prodáváme, ale také půjčujeme a zajišťujeme veškerý servis a údržbu.

Fotografie z našeho stánku a ohlédnutí za výstavou Země Živitelka si můžete prohlédnout zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Prezentace FOR ARCH                         

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.