Materiály, TECHNIKA a SERVIS nejen pro STAVEBNÍ profesionály!

Materials, EQUIPMENT and SERVICE not only for CONSTRUCTION professionals!

TONSTAV-SERVICE s.r.o. je obchodní společnost specializovaná na oblast stavebnictví.

Na českém trhu působíme již od roku 1996. Centrála společnosti sídlí v Českých Budějovicích. Za dobu našeho podnikání jsme vedle pobočky České Budějovice vybudovali síť poboček v Praze, Berouně, Brně, Ostravě a Hradci Královém, odkud obsluhujeme zákazníky po celé České republice a v zahraničí.

Mezi lety 1996 a 2019 patřila společnost do mezinárodní skupiny Lorencic GmbH & Co KG., resp. SCHMID INDUSTRIE HOLDING. Od června 2019 se jediným společníkem stala PRO-DOMA, SE s nejširší sítí stavebnin v České republice.

Nabízíme komplexní služby a servis pro stavební profesionály. Pevné základy našeho podnikání tvoří tři hlavní činnosti.

Prodej, pronájem a servis stavebních strojů a techniky

Prodáváme, půjčujeme a servisujeme omítací a dopravní techniku, pumpy na beton, návěsy na výrobu a dopravu betonových směsíminijeřáby a zdvihací techniku, stavební výtahy a vrátky, elektrocentrály, průmyslové vysavače, stroje na čerpání betonu, mobilní kompresorylešení, stavební míchačky, brusky a řezačky , vibrační a hutnící techniku, bourací kladiva, blokové, kamenické stolové a obkladačské pily atd. V našem sortimentu jsou zastoupeny mj. značky Brinkmann, Putzmeister, JEKKO, OVERMAT, GEDA, Starmix, Somero, Rokamat, Whiteman Multiquip, VACULYFT, PFT a M-TEC, CompAir, ATIKA, HTC, DIEM, NORTON, SPEWE, DeWalt, WEBER MT. Ke všem produktům poskytujeme také záruční a pozáruční servis, prodej náhradních dílů a poradenství. Stavební techniku také pronajímáme v půjčovnách na všech našich pobočkách.

Specializovaný prodej zboží a materiálů

Zaměřili jsme se zejména na prodej specializovaného sortimentu kvalitního ručního nářadí, stavebních materiálů a zařízení pro stavbu a staveniště, který se snažíme pružně upravovat v návaznosti na aktuální požadavky našich zákazníků.

Prodej materiálů suché stavby

Prodej materiálů sortimentu suché výstavby - sádrokartonů a příslušenství představuje kompletní sádrokartonové systémy (SDK desky, profily a spojovací materiál), včetně tepelných, akustických a protipožárních izolací, revizních dvířek, stahovacích půdních schodů a dalšího příslušenství a nářadí pro sádrokartonáře od předních evropských výrobců. Tento sortiment je vzhledem k potřebné kapacitě skladovacích prostor veden zatím jen v Českých Budějovicích, přičemž do dalších míst České republiky realizujeme přímé kamionové dodávky. 

Nově jsme v Českých Budějovicích spustili on-line prodej sádrokartonů, příslušenství a nářadí pro sádrokartonáře přes specializovaný e-shop.

E-shop stavební techniky, strojů, nářadí a zařízení staveb

Provozujeme e-shop, kde se specializujeme na nabídku Stavební techniky (včetně příslušenství), Zařízení staveb a Ručního nářadí. Sortiment pro on-line prodej postupně rozšiřujeme také o Stavební materiály - zejména potřeby a příslušenství pro betonáře a omítkáře.

Kvalita

Je pro nás stejně důležitá jako individuální a především lidský přístup k zákazníkovi. Do našeho portfolia zařazujeme pouze prověřené produkty renomovaných výrobců a značek. Nesoupeříme o nejnižší ceny, našim cílem je profesionální kvalita a spolehlivost. Naši zákazníci jsou spokojeni v dlouhodobém horizontu, ne pouze v okamžiku nákupu. Budujeme dlouhodobé obchodní vztahy, založené na důvěře a individuálním přístupu.

Náš cíl

Naším cílem a přáním je, aby jste vždy měli pocit, že spolupráce s námi je o skutečných řešeních - ne o prázdných slovech; že na druhém konci telefonní linky jsou živí lidé, kteří vám naslouchají - ne automat; že váš úspěch a vaše spokojenost jsou v seznamu našich priorit vždy na prvním místě a společně najdeme cestu k vašemu cíli!

Identifikační a ekonomické údaje

Obchodní jméno:

TONSTAV–SERVICE s.r.o.

Sídlo společnosti:

Okružní 630, 370 01 České Budějovice

Spisová značka Krajský soud v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 5799, den zápisu 4.1.1996

Předmět činnosti dle výpisu z obchodního rejstříku

  • Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  • Silniční motorová doprava nákladní
  • Silniční motorová doprava osobní
  • Provádění jednoduchých drobných staveb, jejich změn a odstraňování
  • Montáž sádrokartonů včetně izolací a stropních podhledů
  • Zprostředkovatelská činnost
  • Pronájem a půjčování movitých věcí
  • Opravy pracovních strojů

IČO: 63907887
DIČ: CZ63907887

Bankovní spojení

ČSOB, a.s.,
pobočka České Budějovice. Číslo účtu: 196079151/0300

Česká spořitelna, a.s.,
pobočka České Budějovice. Číslo účtu: 994404-1847004001/0800

Výroční zpráva 2019

Výroční zpráva 2018

Výroční zpráva 2017

Výroční zpráva 2016

Výroční zpráva 2015

Výroční zpráva 2014

Organizační struktura

Projekty EU

Projekt podnikového vzdělávání zaměstnanců

Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

More INFO about us

 Information about us

Certifikáty

Certifikát nejvyšší důvěryhodnosti AAA rating

AAA-Czech-Stability-Award   Certifikát Ověřeno zákazníky

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.