Ocenění v soutěži Firma roku 2018.

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. se probojovala mezi finalisty soutěže Firma roku 2018 v Jihočeském kraji. Na slavnostním vyhlášení 26.9.2018 v Českých Budějovicích přebíral ředitel společnosti Ing. Martin Trešl cenu za vítězství v kategorii Odpovědná firma roku. Důvod ocenění okomentovala paní Adriana Dergam, ředitelka korporátní komunikace a společenské odpovědnosti Vodafone Czech Republic slovy: „TONSTAV-SERVICE s.r.o. svým zaměstnancům nabízí mnoho benefitů, jakými jsou o týden delší dovolená, stravenky, penzijní připojištění, možnost půjčky ze sociálního fondu, bezplatné právní poradenství. Ve svém regionu je společnost vnímána jako tradiční, stabilní a důvěryhodný partner nejen v obchodu a podnikání, ale i jako partner sportu dospělých i mládeže. Snižování energetické náročnosti a využívání obnovitelných zdrojů chtějí docílit plánovaným projektem fotovoltaické elektrárny.“

Ocenění Odpovedná firma roku 2018

Vítězové krajského kola v jednotlivých kategoriích se stávají zároveň účastníky celorepublikového finále, které se uskuteční 12. prosince na pražském Žofíně.

Celý článek s kompletními výsledky najdete na webu organizátora.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.