Penetrační nátěry Baumit

1. Příprava pro následné nanášení tenkovrstvé probarvené omítky - pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti
- Baumit PremiumPrimer, Baumit UniPrimer, Baumit GranoporPrimer, Baumit hloubkový základ

2. Příprava podkladu pro následné nanášení vnitřních omítek.
- Baumit BetonPrimer, Baumit BetonKontakt, Baumit vyrovnávač nasákavosti, Baumit uzavírací základ

3. Příprava podkladu pro následné nanášení Baumit potěrů.
- Baumit SuperGrund, Baumit Grund

Penetrační nátěry Cemix

Součástí komplexní nabídky pastovitých omítek a fasádních barev nabízí značka Cemix celou řadu penetračních nátěrů v odpovídající bázi. Spolehlivě zpevňují podklad a zamezují předčasnému vyschnutí vrchní omítky a zvyšují její soudržnost s pokladem. V případě fasádních barev sjednocují jejich kryvost.

Cemix Penetrace akrylát-silikon a Cemix Penetrace silikát se vyrábějí v bílém i barevném provedení.

Před aplikací Cemix Mozaikových omítek se doporučuje ošetření podkladu penetračním nátěrem Cemix Kontakt. Účinně tento výrobek poslouží například i před aplikací sádrových omítek Cemix.

Cemix Penetrace základní slouží ke spolehlivému zpevnění povrchu podkladních stavebních materiálů ve vnitřním i vnějším prostřední, např. před lepením izolantů a před aplikací stěrkovacích hmot. 

Cemix Penetrace hloubková mimo jiné také pod vyrovnávací stěrky a pod lepidla pro keramické obklady a dlažby.

Součástí podlahových systémů je Cemix Penetrace podlahová, která slouží pro přípravu podkladů pro aplikace anhydritových a cementových potěrů, stěrkových hmot, vyrovnávacích a samonivelačních hmot. Eventuální použití před aplikací cementových lepidel pro lepení dlažby.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.