Připravili jsme akční slevu 15% na novou univerzální akumulátorovou pilu FESTOOL ISC 240 určenou na řezání měkké i tvrdé izolace.

Za pomoci pily ISC 240, kterou jsme nově zařadili do našeho sortimentu řezaček izolací , ušetříte při řezání izolací energii, čas i peníze. Efektivní řezačka provádí díky důmyslnému systému volitelného příslušenství (vodící lišta a úhlový doraz) dokonale přesné a čisté řezy izolací až do tloušťky 240 mm, je vybavena silným motorem a vytrvalým akumulátorem, který zaručuje vysokou efektivitu práce. Navíc nabízí mobilitu a pohodlné ovládání jednou rukou díky nízké hmotnosti (včetně baterie 1,8 kg).

Akumulátor 18V (č.202479) není součástí dodávky, ale nyní ho ZDARMA obrdžíte při registraci do konce listopadu 2018 na www.festool.cz/18V.

Základní sada pily ISC 240 se zvlněným výbrusem pilového plátu je určena pro řezání měkkých izolačních materiálů - např. skleněná vata, minerální vlna, měkká dřevěná vlákna a konopí.

Při zakoupení pilového plátu s rozvedenými zuby pro řezání tvrdé izolace je možno řezat např. polyuretan (PUR/PIR), polystyren (EPS/XPS) a pevnou minerální a skleněnou vatu.

Více informací a akční ceny řezaček FESTOOL i příslušenství najdete na našem e-shopu.

AKCE trvá pouze do 30.10.2018.

AKCE akumulátorová pila na  řezání izolací

Leták s bližšími informacemi a ukázkami použití akumulátorové pily FESTOOL ISC 240 ke stažení zde.

 

Zároveň probíhá doprodej dvou modelů řezaček polystyrenu SPEWE:

Příruční řezačka polystyrenu 410GTL-24 se slevou 25% - doprodej na e-shopu

Ruční řezačka STYRO-CUT 140 včetně kufru se slevou 35% - doprodej na e-shopu

AKCE řezačky polystyrenu SPEWE

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. zajišťuje záruční i pozáruční servis, dodávky spotřebního materiálu i příslušenství na svých pobočkách po celé ČR.

Nevíte si rady s výběrem? Obraťte se na naše obchodníky na divizích v Praze, Berouně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Brně nebo Ostravě.

Těšíme se Vaši návštěvu.

Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.