+420 380 831 999

(po–čt: 7–16, pá: 7-14 hod.)

Jak funguje naše půjčovna?

Pronájem stavebních strojů, techniky, nářadí, zařízení staveb a mechanizace pro stavebníky zajišťují všechny pobočky TONSTAV-SERVICE s.r.o. - České Budějovice, Praha, Beroun, Hradec Králové, Brno a Ostrava.

Na stránkách půjčovny si vyberete požadované zařízení a odešlete nezávaznou poptávku s bližší specifikací termínu a místa převzetí.

Následně budete kontaktováni pracovníkem našeho servisního centra, který s Vámi projedná veškeré podrobnosti pronájmu, navrhne nejvhodnější řešení a upřesní cenové podmínky pronájmu včetně případných doplňkových služeb (potřebné příslušenství, závoz, obsluha apod.).

Pokud si při výběru nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit přímo telefonicky nebo na e-mailovou adresu uvedenou v kontaktech

Vybraná ustanovení podmínek nájmu

  • Nájemce, který není registrovaným zákazníkem s dostatečným kreditním limitem, předloží dva doklady totožnosti a podepíše zjednodušenou Rámcovou kupní a nájemní smlouvu, jejíž přílohou jsou Všeobecné obchodní podmínky.
  • Při předání předmětu nájmu podepíše nájemce Protokol o předání a převzetí a může být požadováno složení kauce.
  • Do nájemného se započítávají všechny započaté hodiny nebo kalendářní dny nájmu včetně soboty a neděle. U některých může být zvlášť účtováno příslušenství nebo opotřebení stroje. 
  • Pronajímatel nezodpovídá za žádné škody způsobené provozem a používáním předmětů nájmu nájemcem nebo 3.osobou. 
  • Nájemce je povinnen vrátit předmět nájmu nepoškozený, funkční a řádně očištěný. Bude-li předmět nájmu nepřiměřeně znečištěný, nájemce uhradí náklady na vyčištění dle ceníku pronajímatele.
  • Nájemce po celou dobu pronájmu odpovídá za poškození, zničení nebo ztrátu předmětu nájmu. V případě ztráty, krádeže či zničení zapůjčeného předmětu je nájemce povinnen uhradit cenu nového předmětu nájmu dle ceníku pronajímatele.
  • Při vrácení předmětu nájmu je pronajímatel povinnen vrátit nájemci složenou kauci po úhradě nájemného a případných dalších služeb a nákladů.

Kompletní znění Všeobecných obchodních podmínek je k dispozici u obsluhy pobočky nebo na webu tonstav-service.cz.