Vakuový manipulátor na dlažbu VACULYFT PM140

Nový podtlakový manipulátor na dlažbu VACULYFT PM140 pronajatý z naší půjčovny významně pomohl při realizaci zajímavé zakázky na náměstí v Pičíně. Pro obnovu veřejného prostranství před kulturním střediskem vybral investor na plochu 600 m2 krásnou velkoformátovou betonovou dlažbu BEST, která splňuje nejen moderní estetická, ale i nejpřísnější funkční kriteria. Problematická je ovšem v těchto případech pro realizační firmy manipulace s těžkými dlažebními kostkami, když jedna samotná dlaždice váží 135 kg. V případě této zakázky bylo zapotřebí manipulovat s dlažbou o celkové hmotnosti 68 tun. Pronajatá mechanizace VACULYFT PM140 tento úkol významně ulehčila a vydláždění celé plochy bylo hotovo za necelých 5 dní.

Video z akce pokládky velkoformátové dlažby pomocí podtlakového manipulátoru VACULYFT.

Vaculyft podtlakový manipulátor na dlažbu Vaculyft podtlakový manipulátor na dlažbu

Vaculyft podtlakový manipulátor na dlažbu Vaculyft podtlakový manipulátor na dlažbu

Vaculyft podtlakový manipulátor na dlažbu Vaculyft podtlakový manipulátor na dlažbu

Manipulátor na dlažbu VACULYFT PM140 disponuje na svém otočném rameni vakuovými přísavkami uzpůsobenými pro držení, transport a ukládání nejrůznějších velikostí a formátů dlažebních kostek, zámkové dlažby, betonových bloků, obrubníků, žlabů i kamene až do maximální hmotnosti 140 kg. Pohyb stroje po staveništi zajišťuje pásový podvozek, pokládaný materiál tak může být naložen na vidle vysokozdvižného zařízení (nosnost až 1600 kg) a přemisťován dle potřeby a postupu práce.

Vaculyft podtlakový manipulátor na dlažbu PM140

Pokládka je podstatně rychlejší, manipulace s těžkou velkoformátovou dlažbou výrazně snazší, šetrnější a přesnější. Úspora je dosažena nejen v nasazení pracovní síly, ale také ve výrazném zkrácení doby pokládky. Za zmínku také stojí snížení fyzické zátěže a počtu pracovních úrazů personálu. Ovládání stroje je jednoduché a výměna vakuových nástavců rychlá.

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako výhradní distributor pro Českou republiku zajišťuje prodej, pronájem i záruční a pozáruční servis manipulátorů VACULYFT. S návrhem řešení a  výběrem vhodného typu pokládkové mechanizace VACULYFT s ohledem na Vaše potřeby a požadavky Vám po předchozí dohodě pomohou zkušení odborníci na některé z divizí společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Ostravě, Berouně nebo Hradci Králové. Zde se také můžete informovat o možnostech předvedení stroje.

Těšíme se na vaši návštěvu
Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

 

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.