Spolehlivý partner pro Vaše stavby
Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. je výhradním zástupcem pro prodej a servis v České a Slovenské republice v oblasti zdvihací techniky značky JEKKO.
V sortimentu JEKKO naleznete vedle minijeřábů a zdvihacích strojů také vakuové přísavky a manipulátory pro montáž a transport skel. Vše s využitím nejen v oblasti stavebnictví ale také v ostatních oblastech průmyslu.

Minijeřáby JEKKO
Minijeřáby JEKKO vynikají svým všestranným použitím na všech typech staveb. O svých přednostech, jako jsou malé rozměry, rychlá a snadná mobilita a vysoký výkon, vás přesvědčí zejména ve stísněných prostorech a na stavbách s omezeným přístupem.

Zdvihací stroje JEKKO
Montážní a zdvihací stroje řady MPK jsou určeny pro rychlou, bezpečnou a přesnou manipulaci břemen a speciálně také skel v malých výškách a na různých místech na stavbě. Díky svým malým rozměrům zajistí vaší práci i na hůře přístupných místech. Jednoduché ovládání a rychlost práce dodá vaší firmě ten pravý punc profesionality.

Vakuové přísavky na sklo, manipulátory JEKKO
Vakuové přísavky na sklo jsou zvedací zařízení s širokou oblastí využití. Své uplatnění najdou na stavbách, v průmyslových nebo skladovacích halách a všude tam, kde chcete rychle a bezpečně montovat a manipulovat se skleněnými prvky. 

Více informací naleznete na www.jekko.cz

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.