Minijeřáb Jekko SPX1275CDH-2

Dnes jsme na naší centrále v Českých Budějovicích předávali zákazníkovi, rodinné firmě Stavební stroje a doprava s.r.o., zatím největší „minijeřáb“ značky Jekko typ SPX1275CDH-2, který jsme dovezli na český trh.

Přestože se jedná o stroj s úctyhodnými výkony a dosahem, tak ve složeném kompaktním stavu projede standardními dvoukřídlými dveřmi o šíři 150 cm. Minijeřáb má kvalitní dieselový motor Kubota, dále je dovybaven přídavným elektromotorem, sklonoměrem, krakorci a výložníky s hydraulickým i manuálním pohonem, žlutá barva dle přání zákazníka, maximální zdvihová kapacita je 7,5 tuny a výška ramene až 26,5 metru. Relativně nízká hmotnost stroje (8,3 tuny) umožňuje snadný transport a manipulaci.

Věříme, že zákazník bude s výběrem spokojen a tento unikátní minijeřáb předvede očekávané výkony.

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. je výhradním distributorem a servisním centrem pro český a slovenský trh, další typy minijeřábů a zdvihací a manipulační techniky představujeme stránkách www.jekko.cz

Minijeřáb SPX1275 Minijeřáb SPX1275

Minijeřáb SPX1275 Minijeřáb SPX1275

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.