Velká letní akce na nejlepší profesionální vysavače STARMIX.

Při koupi vybraných bestsellerů se slevou 15-20% získáte v období 1.8. – 30.9.2018 doplňující příslušenství (nástavec pro vrtání Bohrfixx, filtrační sáčky nebo boxy na nářadí Systainer) za výrazně snížené ceny.

POZOR - Akce pro velký zájem PRODLOUŽENA do 31.12.2018 !!!

Neváhejte a vyberte si svého pomocníka pro nejnáročnější úkoly i extrémní podmínky a ušetřete až 20% se zárukou německé kvality.

AKCE - přehled

  • Speciální úklidové vysavače řady GS (GS 2078 PZ se dvěma motory a GS 3078 PZ se třemi motory) určené pro nejnáročnější mokré i suché vysávání velkých ploch, hal a strojů, svou robustní konstrukcí zaručují dlouhou životnost a maximální výkon. Nyní sleva 20%.

  • Univerzální vysavač NSG uClean ADL-1420 EHP vhodný pro montážní a úklidové práce na stavbách (beton, kámen, cement) a pro práci s elektronářadím v dílně (dřevo, barvy, laky - s výjimkou zdraví škodlivého prachu). K zakoupenému vysavači můžete nyní dokoupit na zvýhodněnou cenu unikátní nástavec Bohrfixx určený k vysávání prachu přímo při vrtání. Výhodný poměr cena vs.německá kvalita a výkon.

  • Profesionální vysavače pro řemeslníky řady ISP iPulse s permanentním oklepem filtru umožňují nepřerušovanou práci a zvyšují produktivitu. Kompaktní vysavač pro vysávání s připojeným elektronářadím pro použití v extrémních podmínkách s vysokou prašností při vrtání, řezání, broušení a frézování. K vybraným vysavačům nabízeným nyní se slevou 15% můžete za výrazně sníženou cenu také dokoupit nástavec Bohrfixx nebo box na nářadí Systainer nebo sadu sáčků.

  • Kompaktní profesionální vysavače řady ISC díky svého vysokému sacímu výkonu a automatickému oklepu filtru (během pracovní pauzy) umožňují plné nasazení při práci v dílně nebo stavbě při vysávání prachu přímo z připojeného elektronářadí a patří mezi nejprodávanější vysavače ve své třídě. S některými typy, zlevněnými o 15 % nyní můžete objednávat za snížené ceny také nástavec Bohrfixx nebo sadu sáčků.

Akční nabídka - vysavače STARMIX

Podrobné informace a ceny k jednotlivým akčním typům vysavačů STARMIX včetně snížených cen příslušenství najdete na našem e-shopu.

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako výhradní dovozce a servisní centrum zajišťuje záruční i pozáruční servis, dodávky spotřebního materiálu i příslušenství na svých pobočkách po celé ČR. Kvalitu vysavačů STARMIX pro řemeslníky i úklid ověřilo v ČR již více než 1000 zákazníků.

Nevíte si rady s výběrem? Obraťte se na naše obchodníky na divizích v Praze, Berouně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Brně nebo Ostravě.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.