body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }

Půjčovna elektrocentrál - Praha, Beroun, Č.Budějovice, Hradec Králové, Brno, Ostrava

Zaslat poptávku
body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }

Půjčovna Základní cena bez DPH
Min.kauce*
Pronájem benzínová elektrocentrála 3,5 kVA, 230 V 450 Kč/den
5000Kč

Profesionální benzínová jednofázová pojízdná elektrocentrála Dagartech DGH4000B, pro snadnější manipulaci vybavená podvozkem. Výkon 3,5 kVA je dostatečný pro jednofázové spotřebiče, startuje se ručně.

Technické parametry:
Výkon max.: 3,5 kVA
Objem nádrže: 3,1 l
Palivo: Natural 95
Typ motoru: HONDA GX200
Výkon motoru: 4,1 kw
Výdrž při 75% zatížení: 3,44 h
Rozměry: 62x43x43 cm
Hmotnost: 40,2 kg

Přenosné elektrocentrály k zajištění elektrické energie na staveništi. Profesionální elektrocentrály značky Dagartech jsou díky své robustní konstrukci a osvědčenému trvanlivému motoru Honda GX využívány především na stavbách. Jsou vhodnou volbou všude tam, kde je vyžadován provoz elektrocentrály po celou pracovní dobu, každý den.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.