body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }

Půjčovna manipulátoru na dlažbu a kámen - Praha, Beroun, Č.Budějovice, Hradec Králové, Brno, Ostrava

Zaslat poptávku
body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }
Pronájem
Základní cena bez DPH
Min.kauce*

VACULYFT PM140

dopravné manipulátoru

5 500 Kč/den

22 Kč/km

50 000 Kč

 

*Uvedená kauce platí pro zákazníky s uzavřenou Rámcovou nájemní smlouvou.

Leták půjčovny manipulátoru VACULYFT ke stažení

Jedná se o mobilní vakuový manipulátor pro dlažbu, kámen a obrubníky, který disponuje na svém otočném rameni různými vakuovými přísavkami uzpůsobenými na držení, transport a ukládání dlaždic, kamene nebo betonu. Pohyb manipulátoru umožňuje pásový podvozek, který tak zaručuje rychlejší pokládku a lepší mobilitu, když je paleta s pokládaným  materiálem umístěna přímo na zdvihacích vidlicích stroje. Maximální nosnost tohoto typu je 140 kg.

- pásový podvozek
- benzín
- přeprava palety (max. nosnost 1600 kg)
- výška zdvihu palety max. 38 cm
- vakuová ruka (max. nosnost 140 kg)
- výška zdvihu přísavky -30 až 130 cm
- max. dosah ruky 3 m
- různé typy příslušenství/přísavek
- hmotnost 1150 kg
- rozměry stroje (d x š x v) 2,25 x 1,84 x 2,64 m

Součástí ceny jsou i potřebné nástavce a vakuové přísavky dle konkrétního požadavku.

Pro bližší informace o manipulační technice pro pokládku dlažby, obrubníků a žlabů navštivte stránky vaculyft.cz nebo se obraťte přímo na naše obchodní zástupce.

Vakuový manipulátor pro dlažbu a obrubníky

Vhodný je pro použití při pokládání větších ploch zámkové dlažby, chodníků, obrubníků a žlabů podél silnic, ale také ve stísněných prostorech, úzkých uličkách nebo přímo v halách a na terasách domů. Velmi dobře se uplatňuje také při zdvihání a odstraňování staré dlažby a kamene. Pokládka je podstatně rychlejší, manipulace s těžkými prvky a pokládání velkoformátové dlažby výrazně šetrnější, významná úspora je dosažena zejména v nasazení pracovní síly. Obsluha je velmi jednoduchá a fyzicky zcela nenáročná.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.