Půjčovna minijeřábů - Praha, Beroun, Č.Budějovice, Hradec Králové, Brno, Ostrava

Zaslat poptávku

 

Půjčovna   Základní cena bez DPH
Pronájem minijeřáb JEKKO SPX 424/532, nosnost 2400/3200kg, výška 15m/17,3m, dosah 11,9m/14,8m   1500 Kč / hod
Pronájem minijeřáb JEKKO SPX 424/532, nosnost 2400/3200kg, výška 15m/17,3m, dosah 11,9m/14,8m   6500 Kč / den
Pronájem minijeřáb JEKKO vč. výložníku   1750 Kč / hod
Pronájem minijeřáb JEKKO vč. výložníku   7000 Kč / den
Pronájem minijeřáb JEKKO vč. manipulátoru pro manipulaci se sklem   2000 Kč / hod
Pronájem minijeřáb JEKKO vč. manipulátoru pro manipulaci se sklem   8000 Kč / den
Min.kauce - minijeřáb*   50000 Kč
Přísavka vakuová - závěsná (hák)     1350 Kč / den (600 Kč/hod)
Vázací prostředky ( pásy, popruhy, třmeny a svěrky)   100 Kč / 1ks / den
Mytí znečištěného stroje   2000 Kč
Obsluha - operátor s jeřábnickými a vazačskými zkouškami   690 Kč / hod
Dopravné minijeřábu   22 Kč / km


Účtuje se každá započatá půlhodina.

Minijeřáby jsou k dispozici na všech našich půjčovnách v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

V případě zájmu kontaktujte naše divize nebo můžete pro zaslání poptávky využít formulář v pravé horní části této stránky.

*Uvedená kauce platí pro zákazníky s uzavřenou Rámcovou nájemní smlouvou.

Manipulátory s vakuovými přísavkami na sklo představují specifické přídavné vybavení pro minijeřáby a zdvihací stroje JEKKO. Vakuové přísavky se zavěšují na hák jakéhokoli minijeřábu nebo zdvihacího stroje. Manipulátory jsou instalovány pomocí redukce na konec hlavního ramene a propojeny elektronicky a případně také hydraulicky. Vakuové přísavky a manipulátory na sklo představují zařízení s širokou oblastí využití. Své uplatnění najdou na stavbách, např. při kotvení skleněných fasád zvenčí, zevnitř i ze střechy, v průmyslových nebo skladovacích halách a všude tam, kde chcete rychle a bezpečně montovat a manipulovat s velkoplošnými skly, skleněnými prvky, případně jinými panely a tabulemi s dostatečně přilnavým povrchem. Manipulátory JEKKO ve spojení s kompaktními minijeřáby jsou výrazně rychlejší a efektivnější v porovnání s ostatními způsoby instalace skleněných tabulí, protože na ovládání, zdvihání a k přesnému umístění skla na požadované místo stačí jeden operátor.

Operátor kontroluje pohyb pomocí rádiového dálkového ovládání, které zajišťuje extrémně přesný pohyb ve čtyřech možných směrech, včetně sklonů a rotace.

Manipulátor  MV600.3E+
pracovní rozměry v mm (d/š/v):  1280x1880x1396
hmotnost v kg:  200
max. nosnost v kg:  600
počet přísavek:  4 + 4
průměr přísavek:  400 mm
pohon:  elektro
napětí:  24V

Manipulátor s přísavkami na sklo

Vakuové přísavky představují zařízení s širokou oblastí využití. Své uplatnění najdou na stavbách, např. při kotvení skleněných fasád zvenčí, zevnitř i ze střechy, v průmyslových nebo skladovacích halách a všude tam, kde chcete rychle a bezpečně montovat a manipulovat s velkoplošnými skly, skleněnými prvky, případně jinými panely a tabulemi s dostatečně přilnavým povrchem.
Přísavky řady GVI představují špičkové doplňkové příslušenství k minijeřábům a zdvihací technice JEKKO, disponují samostatným ovládáním, zabudovanou baterií a bezpečnostním zařízením. Jsou používány pro rychlé a bezpečné zacházení se skleněnými tabulemi a panely. Přísavky GVI-4+2LX-12V lze upravit na 4 přísavky v řadě pro ještě větší možnost manipulace s břemeny s malým místem pro uchycení.

Přísavka vakuová závěsná GVI-4+2LX-12V
pracovní rozměry v mm (d/š/v):  1165 x 822 x 260
hmotnost v kg:  60
max. nosnost v kg: 540
počet přísavek:  4 + 2 ks
průměr přísavek:  300 mm
pohon:  elektro
napětí:  12 V

Přísavka vakuová závěsná k minijeřábu
Pro bližší informace o minijeřábech a zdvihací technice JEKKO navštivte stránky jekko.cz (http://www.jekko.cz/vakuove-prisavky-a-manipulatory-na-sklo-jekko/) nebo se obraťte přímo na naše obchodní zástupce.

 

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.