body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }

Půjčovna vibračních desek a pěchů - Praha, Beroun, Č.Budějovice, Hradec Králové, Brno, Ostrava

Vibrační deska patří mezi hutnící stroje určené pro hutnění zemin nebo živic (asfaltů). Jednosměrné vibrační desky jsou lehké a zejména vhodné na opravy povrchů vozovek nebo ke zhutňování zeminy či živičných směsí. Reverzní vibrační desky se používají pro zámkovou dlažbu (v tom případě se doporučuje použití gumové podložky), pro opravu silnici, parkovišť, pro hutnění příkopů, terénních úprav, chodníků a podkladových vrstev.

Vibrační pěchy se používají ke zhutňování zeminy ve výkopech, ke zhutňování kolem sloupů a na těžko přístupných místech. Není vhodný k hutnění štěrku a kamene.

Zaslat poptávku
body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }

Půjčovna
Základní cena bez DPH
Min.kauce*
Pronájem ponorný vibrátor CMP 400 Kč/den
4000Kč

*Uvedená kauce platí pro zákazníky s uzavřenou Rámcovou nájemní smlouvou.

Vibrátor pro vibrování čerstvého betonu v základech a dalších betonových konstrukcích se skládá z pohonné jednotky, ohebné hřídele (délka 3 metry) a vibrační hlavice (průměr 35 mm). Vhodný pro měnší hloubky a objemy betonu.

Technické údaje:
Vibrační výkon: 10m3/hod
Průměr hlavice: 35 mm
Délka hřídel: 3 m
Pohonná jednotka el. příkon: 2000 W
Pohonná jednotka napětí: 230V/50Hz
Hmotnost: 15 kg

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.