body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }

Nabízíme zprostředkování pronájmu montážních nůžkových, kloubových a teleskopických plošin - pobočky Praha, Beroun, Hradec Králové, České Budějovice, Brno, Ostrava.

Řešení přesně na míru vašim potřebám!

Kontaktujte naše půjčovny.

Zaslat poptávku
body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }
Půjčovna Základní cena bez DPH
Min.kauce*
Pronájem plošiny PowerLift PL50

500 Kč/den

5000 Kč

*Uvedená kauce platí pro zákazníky s uzavřenou Rámcovou nájemní smlouvou.

Pracovní plošina PowerLift PL50 je univerzální zdvihací plošina s vlastním pohonem disponuje robustní stabilní konstrukcí a je nejlehčí ve své třídě, což zaručuje nenáročný transport i snadnou montáž a jednoduchou obsluhu. 


• max. pracovní výška 6,34 m
• nosnost 159 kg (jedna osoba + ca. 69 kg)
• vlastní váha plošiny 129 kg (jednotlivý díl váží max. 62 kg)
• rozměry 1,35 x 0,76 x 1,74 m
• stabilizační základna 1,66 x 1,33 m


Několik dílů montážní plošiny PowerLift PL50 je možno doslova během pár minut smontovat i demontovat bez použití nářadí prostřednictvím rychloupínacích spojek. Jednotlivé díly rozložené pracovní plošiny váží pouze 62 kg a celková hmotnost celého zařízení dosahuje jen 129 kg.
Pohon plošiny je zajištěn jednoduše pomocí obyčejné vrtačky – není potřeba žádný drahý motor ani komplikované řízení. Výhodou tohoto certifikovaného zařízení je tedy snadná obsluha i nenáročná údržba.
Gumová kolečka a promyšlená konstrukce umožňuje transport montážní plošiny pouze jednou osobou jak po schodech tak i např. osobním výtahem.
Sloupové montážní plošiny s vlastním pohonem nabízí stabilní základnu a bezemisní pohon, snadnou manipulaci a širokou flexibilitu a možnost uplatnění při provádění montážních prací a údržby ve vnitřním i venkovním prostoru (školy, hotely, sportovní haly, nemocnice, veřejné prostory, průmyslové podniky, sklady apod.). Při použití plošiny musí být dodrženy veškeré zásady bezpečnosti práce, provoz v exteriéru je možný pouze za vhodného počasí, tedy za bezvětří, bez srážek a bez bouřek apod. Zapůjčením této kompaktní montážní plošiny získáte maximální dopravní výšku při minimální hmotnosti vlastního zařízení za velmi atraktivní cenu.
Motto: „Zatímco ostatní ještě montují lešení, vy jste již na cestě domů“

Montážní plošina PowerLift

Montážní plošina PowerLift

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.