Nově jsme zařadili do sortimentu půjčovny stavebních strojů také jednofázové a třífázové elektrocentrály.

V půjčovně nabízíme přenosné profesionální elektrocentrály k zajištění elektrické energie na staveništi. Profesionální jednofázové a třífázové elektrocentrály Dagartech a GRIZZLI jsou díky své robustní konstrukci a trvanlivému benzínovému motoru využívány především na stavbách. Jsou vhodnou volbou všude tam, kde je vyžadován provoz elektrocentrály po celou pracovní dobu, každý den, v náročných provozech a ve výstavbě.

Nejsilnější elektrocentrála GRIZZLI 25000 VE s výkonem 25 kVA je určena také pro provoz omítací techniky tam, kde není na stavbě k dispozici dostatečný zdroj energie.

Bližší informace a ceny pronájmu elektrocentrál najdete v katalogu půjčovny.

Rádi vám také poradíme na všech našich pobočkách v Praze, Berouně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Brně a Ostravě.

Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

 Elektrocenrála GRIZZLI 25 kVA - půjčovna

Mezi další novinky, které jsme letos zařadili do sortimentu půjčovny stavebních strojů TONSTAV-SERVICE s.r.o. patří vibrační desky a pěchy WEBER MT, bourací a sekací kladiva DeWalt, mobilní lešenové věže Zifa a úhlová bruska s kotoučem na řezání betonu, zámkové dlažby a cihel.

Přehledný leták s novinkami v půjčovně TONSTAV-SERVICE ke stažení zde.

Novinka v půjčovně TONSTAV-SERVICE

 

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.