Doplnili jsme špičkovou zdvihací techniku, minijeřáby JEKKO a na všechny naše půjčovny.

Minijeřáby JEKKO typ SPX312 nebo SPX424 pronajímáme včetně obsluhy na divizích v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Využití této moderní techniky je opravdu nesmírně široké. Minijeřáby značky JEKKO byly konstruovány a vyvíjeny pro zvedání a přemisťování břemen zejména na místech s omezeným manipulačním prostorem, kam se jiná technika nedostane. Kompaktní velikost minijeřábu dovoluje ve složeném stavu projet již dveřmi šíře 80 cm standardní dvoumetrové výšky, přičemž nejpoužívanější model SPX 424 zvedne břemeno až 2,4 tuny, což ho předurčuje k využití v případech, kdy jiné řešení není možné nebo je velmi nákladné.

Minijeřáby vynikají všestranným použitím na všech typech staveb, jsou bezkonkurenčním pomocníkem při přemisťování těžkých břemen na těžko přístupných místech, nerovném terénu, strmých svazích, díky pásům jsou vhodné pro práci v bahnitém terénu. Minijeřáby JEKKO se uplatní také při montáži a kotvení dřevěných i ocelových konstrukcí, bednění, trámů a vazníků, a to nejen zvenku, ale také v interiéru. V kombinaci se speciálními vakuovými přísavkami lze minijeřáb využít  při zasklívání velkoplošnými skly, při kompletaci skleněných fasád, dále při montáži různě tvarovaných skleněných prvků a tabulí, osazování balkonů apod. Své využití naleznou i při usazování bazénů, údržbě zeleně a přesazování vzrostlých stromů. – více informací na www.jekko.cz.

Informujte se o možnostech zakoupení nebo pronájmu minijeřábů a zdvihací techniky Jekko na webu www.jekko.cz nebo kontaktujte přímo naše divize TONSTAV-SERVICE s.r.o..

jekko použití jekko použití

jekko použití jekko použití

jekko použití jekko použití

jekko použití jekko použití

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.