Strojní omítání

pomocí moderních omítacích strojů je naší doménou již od roku 1996, kdy jsme tehdy tuto naprosto pokrokovou novinku začali na českém trhu nabízet k prodeji i pronájmu. Během let jsme se stali největší půjčovnou omítací techniky v Evropě ( v současné době máme na půjčovnách 600 ks omítací techniky). Spolupracujeme přímo s významnými maltárnami, stavebninami a půjčovnami po celé České republice, omítačky půjčujeme také přímo realizačním firmám i soukromníkům.

Strojní omítání představuje rychlý a moderní způsob realizace omítání stěn a stropů v rodiných i bytových domech a také v průmyslových objektech. Díky strojní omítačce je omítání mnohem jednodušší a rychlejší oproti zdlouhavému klasickému způsobu ručního omítání. Hlavní předností je rychlost realizace a kvalita provedení. Omítací stroje míchájí kontinuálně a plně automaticky všechny běžné omítkové směsi s vodou a vytváří homogenní mokrou směs připravenou ke zpracování, která je automaticky dopravována a nanášena na zeď. Stroje lze využít i pro lití podlahových potěrů.

Pronájem strojních omítaček

strojním omítačkám na půjčovně poskytujeme veškerý související profesionální servis, jako závoz a svoz techniky, zprovoznění stroje na stavbě, poradenství, proškolení obsluhy, dodávky spotřebního materiálu (statory, rotory, hřídele apod.) a servisní podporu během doby pronájmu.

Omítací techniku značky PFT a M-TEC také prodávámeservisujeme a dodáváme náhradní díly a spotřební materiál.

V případě zájmu kontaktujte naše divize v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Hradci Královém, Brně nebo Ostravě.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Níže ukázky ze školení a praktického předvedení strojních omítaček PFT G4, Ritmo, Airless a Swing.

Strojní omítačky PFT - ukázka Strojní omítačky PFT - ukázka

Strojní omítačky PFT - ukázka  Strojní omítačky PFT - ukázka

Strojní omítačky PFT - ukázka Strojní omítačky PFT - ukázka

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.