Blokové, kamenické stolové a obkladačské pily NORTON Clipper

Sortiment půjčovny jsme nově rozšířili o výkonné blokové pily NORTON Clipper JUMBO 900 a JUMBO 651, kamenické stolové pily NORTON Clipper CM 42 a CM 351 a obkladačské pily NORTON Clipper TR 252.

Blokové pily NORTON Clipper JUMBO patří mezi největší nabízené pily. Jedná se o velmi výkonné vodou chlazené stroje, které díky své robustní konstrukci poskytují stabilní a spolehlivé fungování i v těch nejtvrdších podmínkách. Vhodné jsou pro bezprašné řezání betonu, lehkých bloků, porothermu, žuly a přírodního kamene.

Kamenické stolové pily NORTON Clipper CM jsou lehčí a mobilní zařízení ideální pro snadné a přesné řezání keramických dlaždic, obkladů, zámkové dlažby, obrubníků, palisád a podobných stavebních materiálů. Typ pily NORTON Clipper CM 351 disponuje navíc naklápěcí řeznou hlavou pro řezy pod úhlem 0°až 45° a odnímatelnou plastovou vodní nádrží pro snadné doplnění vody. Extra velký pracovní stůl dovoluje řezat velkoformátové obklady.

Obkladačské pily NORTON Clipper TR 252 s výkonným motorem, bezprašným provozem, ocelovým rámem a robustní konstrukcí jsou typem stolní pily určené především pro obkladače, vhodné pro velkoformátové řezy s možností plynulého naklápění v úhlu 90°až 45°(kamenické rohy), umožňují výškové nastavení kotouče pro účely drážkování (tzv.falešné mozaiky). Pily jsou vhodné pro řezání porcelánu, keramiky, skla, mramoru, žuly, břidlice, kamene, dlažby a obkladů.

Kromě půjčovny stolových, blokových, kamenických a obkladačských pil značky NORTON Clipper, pily, rozbusy a frézy také prodáváme a servisujeme na všech našich divizích v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Hradci Králové, Brně a Ostravě. Samozřejmostí je odborné poradenství a doplnění o vhodné kotouče a další příslušenství.

V případě zájmu o pronájemprodej nebo případně servis pil NORTON Clipper kontaktujte některou z našich divizí, rádi Vám doporučíme nejvhodnější typ dle Vašich potřeb.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Leták půjčovny pil NORTON Clipper

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.