Rozšířili jsme sortiment půjčovny stavebních strojů na všech našich pobočkách.

Pronajímáme nově také vibrační a hutnící techniku techniku, bourací kladiva, dále např. lešenové věže, mobilní oplocení, průmyslové vysavače, topidla a odvlhčovače.

Na všech našich půjčovnách si nyní můžete pronajmout také multifunkční stroje Rokamat určené na úpravu povrchů, pro rovinné broušení tepelně-izolačních desek, odfrézování pískovitých omítek, opracování základní omítky, stírání škrábané omítky, hlazení betonu, čištění betonového bednění, odstraňování tapet, broušení, čištění, leštění (např. vnějšího obložení a další). Pro sádrokartonáře nabízíme teleskopickou brusku na stěny a stropy žirafa FLEX.

Ve spolupráci s naší mateřskou firmou PRO-DOMA, SE, prodejcem stavebnin s nejširší sítí prodejen v ČR, byla na vybraných pobočkách PRO-DOMA zřízena nová Půjčovna stavební techniky, mechanizace, nářadí a zařízení staveb, tak abychom Vám zákazníkům byli i s touto službou blíž.

Spustili jsme nový e-shop půjčovny na adrese www.pro-doma.cz/pujcovna, který slouží jednak k prezentaci nabízené techniky, tak zejména jako on-line rezervační a poptávkový systém. Takže neváhejte a zkuste poptat naše služby on-line. Jak půjčovna stavební techniky a zařízení funguje se dozvíte také zde. A Vaše případné připomínky k vylepšení uvítáme.

V půjčovně nabízíme stroje a zařízení od renomovaných výrobců, pravidelně servisované, vždy v perfektním stavu a plně funkční, tak abychom Vám usnadnili každodenní pracovní činnosti. Zákazníkům rovněž poskytujeme odborné poradenství, pomoc při výběru vhodného stroje, zajištění servisních zásahů nebo výměnu strojů při poruše. Využitím stavební techniky a zařízení z naší půjčovny ušetříte nejen čas a prostředky, což Vám umožní realizovat více zakázek, ale také Vám odpadne starost se servisem a skladováním techniky v době, kdy ji nevyužíváte.

Těšíme se na Vás!

V případě dotazů kontaktujte naše pobočky.

Veškeré stroje a techniku nabízíme také k prodeji na e-shopu www.tonstav-shop.cz

Leták s novinkami v půjčovně ke stažení zde.

Služby půjčovny TONSTAV

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.