Využijte poslední šanci na nákup univerzální řezačky SPEWE 112 GTL-28 v akci s příslušenstvím ZDARMA.

K nákupu řezačky polystyrenu SPEWE 112 GTL-28 se slevou 20% za 15.280,- Kč bez DPH získáte nyní navíc ZDARMA opěrné nohy a držák na lešení v hodnotě 1.946,- Kč bez DPH.

Akce platí do vyprodání zásob!

Přejdi do e-shopu TONSTAV-SERVICE s.r.o. pro bližší informace a nákup řezaček polystyrenu

Příruční a lehká řezačka se žhavicím drátem SPEWE 112GTL-28 je praktický a přesný špičkový přístroj. Používá se jako stolní model nebo jako závěsné zařízení instalované pomocí doplňkového držáku na lešení a rovněž také jako stojací přístroj s doplňkovými opěrnými nohami. Integrované zarážky jsou ideální pro rychlé a časově úsporné opakované provádění pokosových, drážkových nebo šikmých řezů.

Technické parametry:

  • délka řezu: 1270 mm
  • tloušťka desky: 280mm
  • hmotnost přístroje: 13,7kg
  • řezání: termické (tepelné)
  • napájení: 230V/50Hz

řezačky polystyrenu se žhavícím drátem

 

Máte dotazy nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte naše obchodní zástupce na divizích v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Hradci Královém, Brně nebo Ostravě.

Doprodáváme i další typy řezaček izolací za zvýhodněné ceny.

Doprodej řezaček izolací se žhavícím drátem SPEWE

Kompletní výběr všech typů řezaček polystyrenu a minerálních vláken najdete také na mikrostránkách http://rezackyspewe.tonstav-service.cz/.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.