ROKAMAT CHAMELEON je lehký univerzální přístroj, který, jak již jeho název napovídá, nabízí nepřeberné množství využití, postačí si vybrat správné příslušenství (kotouče a kartáče) a můžete se pustit do odfrézování písčitých lícovaných omítek, hoblování jádrových omítek, stírání škrabaných omítek, rovinné broušení polystyrénových izolačních desek, lamel z minerální vaty nebo jiných tepelně izolačních systémů, broušení sádrokartonu, panelů, čištění betonového bednění, čištění a zbroušení nátěrů fasád, leštění např. mramorových prvků, strhání tapet, oškrabání tapet, odstranění zbytků lepidla nebo čištění a leštění venkovního obložení budov.

Mezi další možnosti využití patří například odstraňování staré, oprýskané omítky nebo staré barvy, čištění fasád od mechu nebo řas nebo čištění podkladu pro omítky, broušení rovinných ploch u spojů desek, rovinné broušení podkladu omítky, zdrsnění polystyrénových povrchů, odbrušování cementového sedimentu ze stropů monolitických staveb, broušení speciálních sádrových omítek – imitace mramoru, odstraňování nánosu malby a štuku interiéry/exteriéry, broušení pohledových betonů a odstraňování grafity.

Univerzálnost přístroje je zajištěna širokým výběrem různých pracovních kotoučů. Pracovní část je oddělena od pohonu, což usnadňuje jeho použití při práci a zároveň se tak snižuje míra znečištění. Plynulé nastavení otáček a jejich nízký počet umožňuje optimální sladění s odpovídajícím druhem práce a snižuje se riziko zranění. Rokamat se doporučuje používat ve spojení s vysavačem, který odsává škodlivý prach při práci. Přístroj je také kompatibilní s ruksakovým vysavačem, který umožňuje volnost pohybu.

Výhodou těchto přístrojů je jednoduchá manipulace, pro kterou není nutný žádný specialista. Nezbytné je pouze jednoduché zaškolení a prostudování návodu na obsluhu. Doporučuje se, aby si pracovník přístroj „osahal“ přímo při práci. Vytvoří si tak lepší představu o manipulaci s ním a výsledný efekt činnosti bude bez chyb. Jednou z chyb při manipulaci s přístrojem může být silný tlak na kotouč, díky kterému se na opracovávané ploše dělají kola. Stejně tak je i důležité správně nastavit rychlost, aby se opracovávaný materiál neprodřel.

U ROKAMATU oceníte velkou úsporu fyzické práce, času a nákladů.

PRODEJ – PRONÁJEMSERVIS v České republice zajišťuje společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako výhradní distributor a servisní centrum značky ROKAMAT. V případě zájmu o pronájem kontaktujte naše PŮJČOVNY a PRODEJNY v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, Hradci Králové, Brně nebo Ostravě. Zároveň zde nabízíme odborné poradenství a dodávky všech strojů, příslušenství, brusných kotoučů a kartáčů. Nakupovat můžete také pohodlně na našem e-shopu.

Těšíme se na vaši návštěvu
Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Prospekt ROKAMAT CHAMELEON ke stažení zde.

Rokamat CHAMELEON Rokamat CHAMELEON

Rokamat CHAMELEON Rokamat CHAMELEON

Rokamat CHAMELEON Rokamat CHAMELEON

Rokamat s vysavačem

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.