Revize stavebních výtahů a vrátků


S ohledem na zajištění maximální bezpečnosti provozu a minimalizace rizika vzniku škod nabízíme stávajícím i novým zákazníkům pravidelné servisní prohlídky stavebních výtahů a vrátků včetně zajištění potřebných revizí, v období mimosezónu, zpravidla v únoru a březnu organizujeme Revizní dny GEDA, kdy můžete svůj výtah nebo vrátek přivézt na vámi vybranou divizi a nechat si zkontrolovat jeho stav a provést revizi.

Využijte naší nabídky a přivezte Váš výtah nebo vrátek k pravidelné roční revizi, která je pro provozovatele dle NV č.378/2001 Sb. povinná.

Výhody revizního dne

  •  Prohlídka stroje ZDARMA
  •  Revize a kontrola stroje za 800,- Kč
  •  15% sleva pro zákazníky, kteří se zúčastnili loňských Revizních dnů
  •  Včasná a správná připravenost stroje na nadcházející sezónu

Ceny jsou uvedeny bez zákonem stanovené DPH

V rámci revizních dní provádíme pouze drobné opravy, v případě většího servisního zásahu s Vámi servisní technici domluví individuální termín.

Náši odborníci v oblasti servisu jsou připraveni poskytnout Vám profesionální služby a poradenství na všech našich divizích. Objednávat se a kontaktovat nás můžete v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, BrněOstravěHradci Královém .

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.