Čerpání a lití betonu

Prioritou společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. je zajištění kompletního balíčku služeb našim zákazníkům. Jednou z nich je právě i čerpání betonu a anhydritu, kterou poskytujeme po celé České republice prostřednictvím našich divizích v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Berouně, Ostravě a Hradci Králové.

Čerpání betonu je prováděné pístovým čerpadlem, které spojuje výkonnou techniku velkých čerpadel s kompaktním a komfortním designem. Veškerá pístová čerpadla navíc pronajímáme včetně obsluhy. Mezi hlavní výhody pístových čerpadel patři jejich malé rozměry (mohou tak být využívána v místech s omezeným prostorem, městských centrech apod.), dopravní výkon vhodný pro kontinuální pokládky a dosah dopravních hadic až 100 m. Pístové čerpadlo je také ideální pro malé a středně velké objemy betonu (např. pro rodinné domy).


Čerpadla betonu jsou  ideální pro lití:

  • Železobetonů
  • Pilotů a monolitů
  • Opěrných zdí
  • Anhydritových potěrů
  • Protipovodňových bariér a vodních děl
  • Základových desek, podlah a stropů


Hlavními výhodami pístových čerpadel jsou: 

  • Nižší cena čerpání betonu i nižší dopravní náklady
  • Menší rozměry stroje ideální pro omezené prostory (např. městská centra)
  • Dosah 100 m a do výšky 80 m
  • Dopravní výkon vhodný pro kontinuální pokládky

 

Pístová čerpadla Putzmeister KP 718 a KP 715 jsou malá, lehká, tichá mobilní čerpadla, ideální pro dopravu čerpatelného konstrukčního betonu. Hydraulický pohon umožnuje zpětný chod i plynulé nastavení dopravního výkonu. Dostatečný objem násypky je uzpůsoben pro nepřetržité doplňování materiálu přímo z mixu a jeho rychlé přečerpání na místo potřeby. Dopravní výkon ideální pro menší až střední betonáže.
Čerpání betonu je prováděno jak v průmyslových, tak také na občanských stavbách, čerpadlo je používáno při rekonstrukcích, lití železobetonu, monolitických konstrukcí, pilotů, základových desek, vodních děl apod.

Leták čerpání betonu KP 715 a 718

Leták pronájem pumpy na beton FHS

Leták pronájem pumpy na beton DC

Objednávat službu čerpání betonu a kontaktovat nás můžete v Českých Budějovicích, Praze, Berouně, BrněOstravěHradci Královém.

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. kromě pronájmu pístových čerpadel zajišťuje i jejich prodej, servis, příslušenství a poradenství pro tuto oblast od našich specialistů. Podrobnější informace o strojích na dopravu betonu naleznete také na stránkách www.brinkmann.cz

čerpání a lití betonu a anhydritu čerpání a lití betonu a anhydritu

čerpání a lití betonu a anhydritu čerpání a lití betonu a anhydritu

 

 

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.