Pracovní plošina PowerLift PL50 je univerzální zdvihací plošina s vlastním pohonem disponuje robustní stabilní konstrukcí a je nejlehčí ve své třídě, což zaručuje nenáročný transport i snadnou montáž a jednoduchou obsluhu. 
• max. pracovní výška 6,34 m
• nosnost 159 kg (jedna osoba + ca. 69 kg)
• vlastní váha plošiny 129 kg (jednotlivý díl váží max. 62 kg)
• rozměry 1,35 x 0,76 x 1,74 m
• stabilizační základna 1,66 x 1,33 m
Několik dílů montážní plošiny PowerLift PL50 je možno doslova během pár minut smontovat i demontovat bez použití nářadí prostřednictvím rychloupínacích spojek. Jednotlivé díly rozložené pracovní plošiny váží pouze 62 kg a celková hmotnost celého zařízení dosahuje jen 129 kg.
Pohon plošiny je zajištěn jednoduše pomocí obyčejné vrtačky – není potřeba žádný drahý motor ani komplikované řízení. Výhodou tohoto certifikovaného zařízení je tedy snadná obsluha i nenáročná údržba.
Gumová kolečka a promyšlená konstrukce umožňuje transport montážní plošiny pouze jednou osobou jak po schodech tak i např. osobním výtahem.
Sloupové montážní plošiny s vlastním pohonem nabízí stabilní základnu a bezemisní pohon, snadnou manipulaci a širokou flexibilitu a možnost uplatnění při provádění montážních prací a údržby ve vnitřním i venkovním prostoru (školy, hotely, sportovní haly, nemocnice, veřejné prostory, průmyslové podniky, sklady apod.). Při použití plošiny musí být dodrženy veškeré zásady bezpečnosti práce, provoz v exteriéru je možný pouze za vhodného počasí, tedy za bezvětří, bez srážek a bez bouřek apod. Pořízením této kompaktní montážní plošiny získáte maximální dopravní výšku při minimální hmotnosti vlastního zařízení za velmi atraktivní cenu.
Motto: „Zatímco ostatní ještě montují lešení, vy jste již na cestě domů“

Montážní plošina PowerLift

Montážní plošina PowerLift snadný transport

Pro bližší informace odešlete poptávkový formulář nebo kontaktujte naše obchodní zástupce.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.