Nová řada strojů Somero Line Dragon

Společnost SOMERO, přední světový výrobce strojů určených pro finální úpravu a nivelaci betonových podlah pomocí patentované technologie Somero Laser Screed®, představila v roce 2019 novou řadu strojů Line Dragon.

Ruční manipulace s betonářskými hadicemi je fyzicky velmi těžká práce. Somero nabízí alternativu v podobě dvou nových strojů Line Dragon. Typ „SLD PULLER“ je určen pro manipulaci s hadicemi. Typ „SLD PLACER“ slouží k rovnoměrnému rozlití betonu. Oba stroje jsou vybaveny výkonnými motory a bezdrátovým ovládáním. Somero Line Dragon zvýší vaší produktivitu, ušetří fyzickou námahu pracovníků a sníží rizika úrazů při ruční manipulaci s hadicemi. 

Více informací o strojích Somero, které jako výhradní dovozce dodáváme na český i slovenský trh, najdete na www.somero.cz

Somero Line Dragon       Somero Line Dragon

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.