SOMERO Laser Screed - leader v oboru laserové nivelace

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. je výhradním zástupcem pro prodej a servis strojů SOMERO v České a Slovenské republice.

Pokládka betonových podlah pomocí technologie Laser Screed® 

Tato technologie je od roku 1986 patentována firmou Somero. Jejím principem je použití paprsku z rotačního laseru, přijímaného pro řízení automatické pokládky, nivelace a zavibrování betonové plochy. Tento proces probíhá kontinuálně a bez ohledu na pozici nebo pohyb základny stroje.

Stroje Somero Laser Screed®  pracují ve více než 90 zemích světa. V Čechách a na Slovensku je v provozu už přes 30 strojů. Pokládka betonových podlah pomocí Laser Screed®  je standardem kvality a je vyžadována mnoha poučenými investory.

Naší zákazníci
jsou specialisté na pokládky průmyslových podlah pro logistická centra a továrny, parkovací plochy, stadiony, zemědělské plochy, jako i menší betonářské firmy, které chtějí dosáhnout vyšší profit ze svých činností. Vhodné typy strojů volíme především dle obvyklé velikosti pokládaných ploch.

Přínosy Laser Screed® :
- Rychlejší pokládka betonu
- Konstantně vysoká rovinnost
- Produktivita až 5 000 m2/ den
- Úspora počtu pracovníků
- Použití vyšší konsistence betonu, ideálně S3
- Odstranění těžké fyzické práce
- Pokládka do roviny i spádů

Naše služby:
- Zprostředkování nákupu stroje a příslušenství vč. dopravy
- Záruční a pozáruční servis
- Technická podpora a poradenství
- Zprostředkování dodávky náhradních dílů

S-22E Laser Screed®

Sky Screed-25

S-15R Laser Screed®

S-10A Laser Screed®

S-940 s 10´ hlavou

 

S-485 Laser Screed®

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.