Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. se jako partner ADMD (Asociace dodavatelů montovaných staveb) pro rok zapojila do soutěže DEN DŘEVOSTAVEB 2017, kterou tato organizace pořádá s cílem propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby po celém území ČR. Dne 7.října 2017 budou po celé republice zpřístupněny hotové, vzorové nebo i rozestavěné dřevostavby a návštěvníci si je budou moci nejen prohlédnout, ale i osahat a zjistit podrobné informace od kvalifikovaných odborníků přítomných na místě.

Více informací a seznam otevřených dřevostaveb najdete na webových stránkách www.dendrevostaveb.cz.

I v letošním roce je připravena fotosoutěž o zajímavé ceny. Pokud se chcete do soutěže zapojit, vyfoťte se 7. 10. 2017 u některého z domů členů ADMD, který je v rámci Dne dřevostaveb otevřen a foto s krátkým textem zašlete nejpozději do 14. 10. 2017 na e-mail trandova@admd.cz . Zaslaná fotografie i s popisem bude zveřejněna na facebooku ADMD.

Naše společnost jako významný dodavatel materiálů suché stavby (zejména v Jihočeském kraji) dále nabízí čerpání betonu pro zhotovení základové desky a různou stavební techniku vhodnou pro montáž a kompletaci dřevostavby, např. unikátní minijeřáby Jekko.

Materiály a technika pro dřevostavby

Materiály a technika pro dřevostavby

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.