Nakup omítku Baumit StarTop a hraj o ceny!

Soutěž pro všechny zpracovatele omítek Baumit

  • Kup hvězdnou omítku Baumit StarTop a hraj o stovky cen za 4 mega!
  • 1000 nejrychlejších získá pro celou partu ohoz Baumit Star: lacláče + tričko + kšiltovku
  • BONUS: Každý měsíc se losují 3 sady nářadí!

Princip a pravidla akce

Zašlete daňový doklad o nákupu minimálně 10 kbelíků nové hvězdné fasádní omítky Baumit StarTop a získejte pracovní ohoz Baumit Star pro celou partu! Každý Vámi zaslaný daňový doklad bude navíc zařazen do slosování, ve kterém jsou losováni každý měsíc 3 výherci. Každý z vylosovaných získá jednu sadu profesionálního nářadí na zpracování fasádní omítky Baumit StarTop pro celou partu (1x elektrické dvourychlostní míchadlo FESTOOL 1000 W s metlou HS3 R 120 mm, 4x nerezové natahovací hladítko, 4x plastové strukturovací hladítko).

Akce platí do 31. října 2018.

Přednosti nové omítky Baumit StarTop

  • Unikátní Drypor Effect pro ochranu před plísněmi a řasami
  • Rychleosychající povrch
  • Vynikající zpracovatelnost
  • Široká nabídka struktur povrchu
  • Brilantní odstíny Baumit Life, nejširší kolekce fasádních barev v Evropě

Díky speciálnímu povrchu omítek udržují kapky co nejkulatější povrch a spolu s částečky špíny rychle sklouzávají pryč. Extrémně nasákavý povrch (hydrofilní chování) absorbuje mokro z povrchu fasády a při vhodnějších podmínkách jej masivně a rychle vrací zpět (hydrofobní chování).

S výběrem vhodných materiálů Vám rádi poradíme na všech našich divizích TONSTAV-SERVICE s.r.o. - České Budějovice, Praha, Beroun, Hradec Králové, Brno a Ostrava - kde prodáváme omítky, fasády a ostatní materiály Baumit.

Kampaň omítka Baumit StarTop Kampaň omítka Baumit StarTop

Více informací a pravidla soutěže na stránkách výrobce BAUMIT.

BAUMIT soutěž omítka StarTop

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.