Při nákupu vysavače STARMIX iPulse L, M, H, Azbest obdržíte STARBOX za super cenu!

Výrobce profesionálních vysavačů pro řemeslníky a úklid uvádí na trh NOVINKU - STARBOX na ukládání nářadí a příslušenství.

STARMIX vylepšil řady vysavačů ISC a ISP. Nová řada vysavačů iPulse L, M, H Azbest je doplněna o unikátní systém Smartfixů, držáků pro uchycení různého příslušenství a boxů na nářadí přímo na vysavač, které usnadňují manipulaci, protože vše potřebné převezete upevněné přímo na vysavači.

Během zaváděcí akce obdržíte k zakoupenému vysavači vybraných typů (iPulse L, M, H Azbest) STARBOX za mimořádně zvýhodněné ceny.

Akce platí na objednávky uskutečněné od 15.2.2018 do 30.4.2018.

Široký výběr profesionálních vysavačů STARMIX včetně příslušenství nakoupíte přímo na našem e-shopu.

Pokud potřebujete a výběrem poradit, kontaktujte naše obchodní zástupce na jednotlivých divizích - České Budějovice, Praha, Beroun, Hradec Králové, Brno a Ostrava.

Jako výhradní dodavatel vysavačů STARMIX do ČR poskytujeme veškeré poradenství, záruční i pozáruční servis a prodej celého sortimentu příslušenství.

Těšíme se Vaši návštěvu.

Hledáme do naší sítě další distributory vysavačů STARMIX na českém trhu! 

V případě zájmu kontaktujte Produkt Managera pana Miroslava Kadlece -  tel: +420 602 576 274 e-mail: kadlec@tonstav-service.cz

Leták AKCE STARBOX k vysavačům Starmix ke stažení zde.

AKCE STARBOX k vysavači STARMIX

 AKCE STARBOX k vysavači STARMIX

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.