FATRAFOL - TRADIČNÍ ČESKÝ VÝROBCE KVALITNÍCH HYDROIZOLAČNÍCH FÓLIÍ

Střešní fólie
Hydroizolační syste´, FATRAFOL-S je určen pro hydroizolaci budov s plochou nebo mírně šikmou střechou, rovněž pro střechy přitížené kačírkem či vegetací, na stavbách obytných, veřejných, správních, průmyslových, zemědělských, sportovních apod.
Zemní fólie
Hydroizolační systém FATRAFOL-H je určen pro vytváření stavebních izolačních povlaků proti zemní vlhkosti, podpovrchové a podzemní vodě tlakové, ropě, některým jiným kapalinám a radonu u budov obytných, veřejných, správních, průmyslových, zemědělských, sportovních apod.
Jezírkové fólie
Fólie AQUAPALAST jsou určeny k hydsroizolaci zahradních jezírek, rybníků, biotopů a dalších vodních ploch (koupací nádrže, požární nádrže, rybníky a další vodní plochy).

Všechny tyto fólie se vyrábějí buď na bázi měkčeného polyvinylchloridu (PVC) nebo na bázi termoplastického polyolefinu (TPO).

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.