Speciální upevňovací prvky EJOT do fasád kotvené přes izolaci.

S přibývajícím počtem zateplených objektů stále častěji řešíme bezpečné a nosné upevnění různých prvků na fasády s ETICS. S vhodným řešením přišla značka EJOT, která dodává speciální upevňovací prvky jak pro následné kotvení do hotové zateplené fasády, tak pro plánovanou montáž prvků již před samotným zateplením.

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. je jedním ze tří distributorů těchto novinek na českém trhu, které si firma EJOT vybrala. 

EJOT ISO-DART je systém pro upevnění lehkých až středně těžkých prvků na hotové fasády s ETICS, zejména pak okapového vedení, osvětlení, ukazatelů, desek, dopisních schránek apod. Skládá se z montážního pouzdra z plastu vyztuženého skelnými vlákny s těsnící podložkou EPDM a fasádní hmoždinky EJOT (∅ 8 mm). Doporučené zatížení je max.15 kg na jeden prvek (smyková síla). Výhodou montáže pomocí systému Iso-Dart je vysoká účinnost zajištěná přenosem sil do podkladu, redukovaný prostup tepla, utěsnění omítky podložkou z EPDM a v neposlední řadě také jednoduchá a rychlá montáž.

Upevňovací prvke EJOT Iso-Dart                    Upevňovací prvke EJOT Iso-Dart

Produktový list a příklady použití EJOT Iso-Dart ke stažení.

EJOT ISO-BAR je certifikovaný upevňovací prvek s přerušeným tepelným mostem s připojovacím závitem M12 z nerezavějící oceli a těsnícím prvkem určený pro následnou montáž středně těžkých až těžkých prvků na zateplené fasády jako např. markýzy, stříšky, konzole pro klimatizace, mříže apod. Použití chemické kotvy dovoluje použití pro kotvení v betonu a plných i děrovaných zdících materiálech. Výhodou je kromě snadné a spolehlivé montáže také nízká hodnota prostupu tepla a trvanlivé utěsnění proti vlhkosti. Upevňovací prvky Iso-bar se dodávají v délkách 200, 260, 320 nebo 380 mm.

Upevňovací prvke EJOT Iso-Bar                    Upevňovací prvke EJOT Iso-Dart

Produktový list a příklady použití EJOT Iso-Bar ke stažení.

ISO-CORNER je montážní úhelník z polyuretanové tvrzené pěny pro plánovanou montáž středně těžkých až těžkých prvků na fasády s ETICS, např. zábradlí, posuvných okenic apod. Výhodou je jeden prvek pro dvě montážní plochy, který zajistí přenos sil až do vzdálenosti 20 mm od montážní plochy, vysokou spolehlivost a únosnost s využitím osvědčených kotevních prvků, redukované tepelné mosty a volitelný počet a pozice šroubů pro přizpůsobení danému kotvenému prvku. Dodává se ve třech velikostech (140, 200 nebo 300 mm).

  Upevňovací prvek EJOT Iso-Corner                  Upevňovací prvek EJOT Iso-Corner

Produktový list a příklady použití EJOT Iso-Corner ke stažení.

Do konce října 2018 je nyní připravena výhodná prodejní AKCE, kdy ke každému odebranému balení resp. kusu za AKČNÍ CENY obdržíte ještě ZDARMA vybrané příslušenství – viz leták níže.

 

Kompletní nabídku kotevní techniky najdete v našem katalogu.

Nevíte si rady s výběrem odpovídajících upevňovacích prvků? Obraťte se na naše obchodníky na divizích v Praze, Berouně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Brně nebo Ostravě.

Těšíme se Vaši návštěvu.

Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.