V oblasti zdvihací a manipulační techniky máme nového partnera, společnost VIAVAC, dodavatele moderních vakuových přísavek a zvedáků určených pro manipulaci nejen se sendvičovými střešními a stěnovými panely, ale také pro zvedání nadrozměrných skel a skleněných prvků.

Vakuové zvedáky a přísavky VIAVAC určené pro zvedání nejrůznějších panelů a skel představují vhodné příslušenství k minijeřábům a zdvihací technice JEKKO, kterou nejen prodáváme, ale úspěšně nasazujeme také z naší půjčovny po celé České republice. Právě vhodné specializované přísavky pro manipulaci s nejrůznějšími materiály významně rozšiřují možnosti použití této skvělé manipulační techniky.

Proč využívat vakuové přísavky a zvedáky VIAVAC v kombinaci s minijeřáby JEKKO

  • Zkracují dobu montáže
  • Šetří personální náklady
  • Zabraňují vzniku škod
  • Zvyšují bezpečnost na stavbě

Potřebujete pomoci najít řešení v oblasti manipulace, zdvihání a montáže nadrozměrných panelů a skel? Neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce na jednotlivých divizích (České Budějovice, Praha, Beroun, Hradec Králové, Brno, Ostrava), kteří Vám pomohou s výběrem vhodné techniky a příslušenství přímo pro Vaše potřeby a požadavky. Minijeřáby spolu s manipulátory, vakuovými přísavkami a zvedáky pronajímáme v případě potřeby také s proškolenou obsluhou.

Těšíme se na Vás!

Tým TONSTAV – SERVICE s.r.o.

minijeřáb jekko a přísavky viavac minijeřáb jekko a přísavky viavac

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.