Zdvihací jednotka s redukcí pro montáž na vysokozdvižný vozík.

V květnu jsme na český trh dodali firmě EKOSTAVBY Louny první vakuový zdvihací stroj značky VACULYFT s připravenou redukcí pro montáž na vidle vysokozdvižného vozíku P 140 typ 841300D (s dieselovým pohonem).

Zdvihací stroj s podtlakovými přísavkami je určen pro snadnou manipulaci s obrubníky, dlažebními kostkami a dekorativní dlažbou apod. Výrazně urychluje čas pokládky a šetří pracovní síly. Maximální nosnost stroje je 140 kg a pracovní dosah ramene nabízí až 7 metrů. Výhodou tohoto typu stroje je zejména možnost využití pro montáž na vlastní dopravní zařízení (např. vysokozdvižný vozík, bobcat, traktor s vidlemi apod.).

vakuová zdvihací jednotka Vaculyft vakuová zdvihací jednotka Vaculyft

vakuová zdvihací jednotka Vaculyft vakuová zdvihací jednotka Vaculyft

VACULYFT typ 841300D

 vaculyft 841300D vaculyft 841300D

Další informace o vakuové pokládkové mechanizaci VACULYFT najdete na našich mikrostránkách.

Podobný stroj určený pro pokládku dlažeb, obrubníků a kamených kostek typ Vaculyft PM140, který je kombinací vysokozdvižného vozíku na pásovém podvozku a pokládkové zdvihací jednotky s vakuovými přísavkami nabízíme také k pronájmu na naší půjčovně

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.