Představujeme inovované speciální německé vysavače značky STARMIX s integrovaným vodním čerpadlem určené pro vysávání a odčerpání velkého množství vody.

Využití najdou zejména při odsátí zbytkové vody z topných systémů, zaplavených budov, k čištění bazénů, jímek, zásobníků, při sanaci plochých střech apod.

Vysavač s čerpadlem STARMIX uClean PA-1455 KFG (kód 019086)

Vysavač s čerpadlem pro hasiče STARMIX uClean PA-1455 KFG FW (kód 019093)

Vysavač STARMIX pro hasiče

Díky robustní nádobě z nerezové oceli a speciálním detailním řešením se tyto vysavače velice dobře uplatňují v oblasti průmyslu, řemesel a u hasičů.

Vysoce výkonný motor zajišťuje vysoký sací výkon a plynulé odpouštění velkého množství vody. Inregrované čerpadlo pumpuje vysátou vodu ven z nádoby. Maximální dopravní vzdálenost je 55 metrů při výškovém rozdílu maximálně 3 metry. Jakmile je v nádobě dosažena max.výška pro naplnění vodou, sání se automaticky přeruší.

Oba vysavače mají oproti svým předchůdcům (původní obj. č. 187228 a 015040) vylepšené vlastnosti, zejména větší výkon čerpadla, objem proudění, podtlak, dopravní výšku i vzdálenost. K hlavním rozdílům se přidává také také víko ze série uClean, které naleznete u jiných typů řady NSG.

Vysavač pro hasiče uClean PA-1455 KFG FW je vybaven zásuvkou i zástrčkou odolnou proti tlakové vodě s ochranou IP 68, červenými hadicemi (připojení přes C-spojku i GEKA-spojku) a výstražným reflexním pruhem.

Podrobný leták s informacemi o vysavačích STARMIX pro hasiče ke stažení zde.

Vysavače STARMIX pro hasiče

Oba nové speciální vysavače s čerpadlem pro odsávání vody nabízíme s akční zaváděcí slevou 15%.

Nakupovat můžete na našem e-shopu nebo se obraťte na naše prodejny v Praze, Berouně, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Brně nebo Ostravě.

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako výhradní dovozce a servisní centrum zajišťuje záruční i pozáruční servis, dodávky spotřebního materiálu i příslušenství na svých pobočkách po celé ČR.

Kvalitu vysavačů STARMIX pro řemeslníky i úklid ověřilo v ČR již více než 1000 zákazníků.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.