body, p { font-family: Tahoma, sans-serif;font-size: 10pt; }pre { font-family: monospace; font-size: 9pt; }h1, h2, h3 { font-family: serif; }

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. je výhradním zástupcem pro prodej a servis v České republice v oblasti vysavačů značky STARMIX od německé společnosti ELECTROSTAR GmbH.

Vysavače značky STARMIX vynikají svojí vysokou kvalitou, vysokým výkonem a širokou oblastí použití v oblasti mokrého a suchého vysávání.

Vysavače můžete vybírat ze dvou hlavních skupin:
1. Vysavače pro řemeslníky (mokré/suché vysávání) – obsahující řady ISP, ISC, NSG uClean a NTS eSwift
2. Vysavače pro úklid (mokré/suché) – obsahující řady NSG uClean, NTS eSwift, GS, speciální vysavače a vysavač pouze pro suché vysávání TS.

Vysavače STARMIX řady ISP a ISC (mokré/suché vysávání)
Vysavače řady ISP a ISC jsou navržený přímo pro vysávání prachu z elektronářadí při broušení, řezání, frézování, vrtání atd. pro profesionály, kteří pracují v nejnáročnějších podmínkách. Inovativní a jedinečnou koncepcí filtrů a efektivním, automatickým systémem očišťování filtrů (automatický oklep) nastavuje série IS nové standardy z hlediska sacího výkonu, zadržení prachu a životnosti.

Koncepce vysavačů řady ISP je vyvinutá pro nepřetržitý provoz na stavbě a v dílně v nejtvrdších podmínkách a to také díky nově vyvinuté technologii iPulse se speciálním elektromagnetickým impulzním čištěním filtrů, při kterém nemusíte přerušovat práci s připojeným elektronářadím. Vysavač si „sám“ automaticky zajistí oklep filtru během vaší práce. Tyto vysavače jsou i pro vysávání nebezpečných látek jako je např. asbest.

Vysavače řady ISC jsou určeny pro profesionální použití v řemeslné oblasti na stavbě a v dílně, kde je nutné vysávat jemný dřevěný, kamenný či organický prach. K oklepu filtrů dochází automaticky při přerušení práce s připojeným elektronářadím.
Vybrané modely těchto vysavačů jsou uzpůsobené mimo jiné i pro vysávání prachu tříd M, H a H-Azbest.

Vysavače STARMIX řady NSG uClean (mokré/suché vysávání)
Jedná se o všestranné výkonné univerzální nástroje pro flexibilní použití. Tyto vysavače vynikají vysokým výkonem a ergonomickým atraktivním vzhledem s mnoha ohromujícími vlastnostmi.
Komfortní práci také podporují jedinečné prvky jako SmartStop, funkce foukání a nejlepší systém držáků hadice a příslušenství.
Vysavače řady NSG uClean se dělí do dvou hlavních skupin a to vysavače pro řemeslníky a úklidové vysavače.

Oblasti použití vysavačů NSG uClean pro řemeslníky (NSG uClean ADL, NSG uClean ARDL):
- při práci s elektronářadím v dílnách a na stavbách
- úklid pracovních ploch a strojů

Oblasti použití úklidových vysavačů NSG uClean (NSG uClean, NSG uClean LD):
- úklid budov, velkých ploch, strojů
- úklid hrubých nečistot

Speciální vysavače STARMIX (mokré/suché vysávání)
Speciální vysavače STARMIX jsou uzpůsobeny pro práci dle speciálních požadavků. Jedná se o speciální úkoly, které si žádají speciální techniku. Při odstraňování velkého množství vody je vysavač STARMIX s čerpadlem a vysavač STARMIX pro hasiče spolehlivým partnerem.
Díky robustní nádobě z nerezové oceli a speciálně vyvinutým detailním řešením se tyto vysavače velice dobře uplatňují v oblasti:
- průmyslu
- řemeslné oblasti
- stavebnictví
- v armádě
- u záchranářů
- v požárních sborech
- čištění zahradních jezírek

Vysavače STARMIX řady GS (mokré/suché vysávání)
Hlavními přednostmi těchto vysavačů pro mokré a suché vysávání jsou robustnost, dlouhá životnost a vysoký výkon. Jedná se o vysavače určené pro úklid velkých ploch a strojů. Vysavače řady GS jsou vybaveny velkými nádobami a promyšlenými podvozky. Ve spojení se speciální sadou příslušenství zvládají tyto vysavače všechny úklidové práce v určených oblastech.

Vysavače STARMIX řady NTS eSwift (mokré/suché vysávání)
Vysavače této řady vynikají hlavně díky své kompaktnosti, obratnosti a robustnosti. Perfektní pro rychlé použití v domácnosti, v dílně nebo na stavbě. Díky důmyslnému příslušenství a promyšleným detailům jsou tyto vysavače užitečné všude tam, kde je potřeba čistota.
Vysavače řady NTS eSwift se dělí do dvou hlavních skupin a to vysavače pro řemeslníky (s označením A nebo AR) a úklidové vysavače.

Přednosti:
- optimalizovaná nádoba s až o 10% větším objemem
- kompaktní zpracování, velké odkládací plochy
- 6 držáků na příslušenství
- odolnost vůči převrácení

Vysavač STARMIX řady TS (suché vysávání)
Vysavač s označením TS 1214 RTS byl nahrazen typem TS 714 RTS HEPA, který je vybaven HEPA filtrem.Tichý, kompaktní, výkonný vysavač TS 714 RTS HEPA je určen speciálně pro suché vysávání v oblasti hotelnictví, gastronomie a kanceláří. Tichý provoz podporují efektivní vlastnosti jako odhlučnění, vysoký sací výkon, kompaktní a lehká konstrukce.

Příslušenství vysavačů STARMIX
Součástí dodávky každého vysavače je také příslušenství, které je přizpůsobeno povaze použití daného vysavače z dané řady, např. EWS, EW, EHP, EHB atd. Vyobrazení najdete vždy pod každou řadou vysavačů.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.